Skip to main content
NFT Haberleri

Binance’ten NFT Sertifikalı Ücretsiz Kripto Eğitim Kursları

Yazan Kasım 23rd, 2022Yorum Yazılmamış

Binance, NFT’ler, Metaverse, blockchain teknolojisi ve Web3 ile ilgili ücretsiz çevrimiçi kripto kursları sunduğunu duyurdu. Binance Academy eğitim platformu. Altı modülü bitiren herhangi bir kişi, tamamlamanın takdiri olarak NFT sertifikası alacaktır.

Binance Academy’nin ücretsiz kripto kurslarının ardındaki fikir, dijital varlıklara yatırım yaparken ortaya çıkan kullanım durumları, avantajlar ve riskler dahil olmak üzere, halkı blockchain temelleri ve sektörün geleceği hakkında eğitmektir. Kurslar kademeli olarak yayınlanacak.

Binance, Binance akademisi aracılığıyla ücretsiz çevrimiçi kripto kursları başlatıyor

Web3 ve blockchain ve misli olmayan jetonlar gibi ilişkili teknolojilerin gelişen meta evrenin merkezinde yer almasıyla Binance, teknolojinin gizemini çözmeye yardımcı olmak için ücretsiz çevrimiçi kurslar başlatıyor. Altı ders yirmi dokuz modülden oluşmaktadır.

Binance’in kurucu ortağı ve Pazarlama Direktörü He Yi yaklaşan ücretsiz çevrimiçi kripto kursları hakkında şunları söyledi:

“Blockchain endüstrisi hala erken bir aşamada. NFT ve metaverse gibi birçok yeni kavram ortaya atılmıştır. Yaratıcıların ve inşaatçıların sektörümüzün geleceğini şekillendirdiğine inanıyoruz. Bu nedenle, daha fazla yaratıcıyı ve inşaatçıyı bilgiyle güçlendirmek çok önemlidir.”

Binance eğitim kursları

NFT sertifikasını nasıl alırsınız?

NFT sertifikalarını almak için her kursu tamamlamanız ve bir dizi sınav sorusunu yanıtlamanız gerekir. Lütfen şimdilik bunların yalnızca İngilizce olarak mevcut olduğunu unutmayın. Ancak gelecekte her kurs başka dillerde de sunulacaktır. Tam kurs şunları içerir:

  • Blockchain temelleri(25 dakika)
  • Kripto temelleri(21 dakika)
  • ademi merkeziyetçilik(20 dakika)
  • Web3 ve meta veri deposu(17 dakika)
  • Ticaretin temelleri(19 dakika)
  • Kripto Ticareti ve yatırım stratejileri(21 dakika)

Binance Academy’den çalışma parkurunu tamamladığınızda NFT sertifikaları alacaksınız. Ayrıca, her biri farklı bir NFT koleksiyonuna sahip olacak daha fazla öğrenme modülü eklemeyi umuyorlar. Öğrenmeyi tamamladığınızda, sertifikaları alacaksınız.

Binance topluluk odaklı öğrenme

Yeni program, Binance’in halkı kripto ve blockchain konusunda eğitme çabalarını sürdürüyor. Milyonlarca kişi yararlandıBinance öğrenmeHarvard, Oxford, MIT Üniversiteleri gibi değerli eğitim fakültelerinin katkılarıyla bir araya getirilmiştir.

Binance eğitim içeriği, başlangıç ​​seviyesinden orta ve ileri seviyelere kadar çeşitlilik gösterir.

Sonradan düşünceler

Kursları bitirince verilen NFT sertifikalarıyla Binance’in ücretsiz eğitim içeriği lansmanı, bunun nasıl bir örnek olduğunu gösteriyor. NFT’ler eğitim endüstrisinde benimseniyor. Mümkünse gerçek dünya kullanım durumu.

Kripto alanı, ihmal veya dolandırıcılık nedeniyle bir sarmal iflas kasırgasından geçerken, kendinizi endüstrinin tuzakları hakkında eğitmeniz son derece önemlidir.

Binance girişimi memnuniyetle karşılanır ve kripto ticareti ve dijital varlıklara yatırım da dahil olmak üzere blok zinciri alanının neleri kapsadığı konusunda daha fazla bilinçlenmenize yardımcı olacağı garanti edilir.

Web3 ve metaverse kursları sunan başka bir eğitim sitesi Udemy’dir. bunun hakkında okuyabilirsinizburada.

Posta Binance’ten NFT Sertifikalı Ücretsiz Kripto Eğitim Kursları ilk ortaya çıktı NFT Haberleri Bugün.