Skip to main content
Kripto Haberleri

Bitci’nin Yerel Belirteci BITCI MEXC Global’de Listeleniyor

Yazan Aralık 29th, 2021Yorum Yazılmamış

Reklam


&nBSP

&nbsp

Bitci ekosistemi, kripto endüstrisinde dokunaçlarını büyütmeye devam ediyor. Kullanıcılar artık hayran jetonlarını yeni oluşturulan MEXC Global yolu üzerinden Bitci’nin yerli parası BITCI ile değiştirebilirler. BITCI coin’lerin alım satım, mevduat ve para çekme işlemleri 26 Aralık 2021’de başladı.

MEXC kripto borsasında listeleme, BITCI’yi listeleyen kripto firmalarının büyüyen listesine eklenir. Bunlar arasında Finexbox, XT, ProBit, Biconomy, Bittrex ve BigOne bulunur.

İlk olarak, MEXC Bitcicoin / USDT çiftini açtı. Hepsi fan token tüccarlarına eşsiz likidite sağlamak için bir teklif. Dahası, hayran tokenları endüstrisi geçtiğimiz yıl boyunca muazzam bir büyüme gördü ve Binance de dahil olmak üzere en büyük kripto oyuncularından bazıları en iyi fırsatlara göz dikiyor.

Bununla birlikte, fan token pazarı hala erken aşamada ve çoğu büyük bir yükselişin eşiğinde olduğunu düşünüyor. Unutmayın, birkaç küresel yargı bölgesi kripto ve blockchain teknolojisini benimsemek için mekanizmalar uygulamaya koydu. Sonuç olarak, Bitci protokolü spor milli takımları da dahil olmak üzere önde gelen küresel kuruluşları çekmiştir.

“Türkiye’de 2018 yılında kurulan Bitci, artık dünya çapında önde gelen hayran token platformlarından biri. Brezilya ve İspanya Milli Takımları, McLaren Formula 1 Takımı, MotoGP, FIBA, Rangers, Wolves ve Sporting Lizbon gibi yaklaşık 40 takım ve organizasyonun özel hayran token ortağı olan Bitci, 2022’de küresel büyümesini hızlandırmayı hedefliyor.”

Reklam


&nBSP

&nbsp

Şirket, söz verilen jetonları oy haklarının ardından ilgili sahiplerine çoktan havalandırdı. Ayrıca, belirtecin aralarında yönetişim ve değer ekleme gibi çeşitli kullanım örnekleri vardır.

Şirket BITCI’yi daha fazla kripto borsasında listeledikçe, değerin yükselmeye devam etmesi bekleniyor. Kripto benimsemesi dünyanın tüm gelenleri için viral oldukça, hayran belirteçlerinin 2022 ve sonraki yıllarda merkez sahne alması bekleniyor.

Şirketin resmi web sitesine göre, ticaret platformu günlük 1,2 milyar işlem hacmi kaydediyor. Ayrıca, protokol haftada yedi gün, 24 saat kullanılabilir destek ile saniyede 1000’den fazla işlem gerçekleştirebilir.

Bitci, dünyanın dört bir yanından spor kulüpleriyle uğraşmanın dışında, taraftar tokenları üretmek için diğer şirketlerle birlikte çalışıyor. Özellikle, Fan belirteçleri, insanların sadece fizyolojik yollarla değil, aynı zamanda önemli kararlara dahil olmak için ekiplerini ve şirketlerini desteklemelerinin bir yolu olarak geliştirilmiştir.