Skip to main content
Kripto Haberleri

Bitcoin Black Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Yazan Aralık 29th, 2021Yorum Yazılmamış

Bitcoin Black nedir?

Bitcoin Black temel olarak insanların kripto para birimidir, insanlar tarafından insanlar için. Gücü insanlara geri veren bir eş 2 akran ödeme sistemi olarak kullanılmak üzere benimsenecektir.

Bitcoin hakkında konuşursak, Bitcoin bu konuda başarısız oldu, gerçek değer ekosistemin gerçek kullanımından ve insanları güçlendirmekten geliyor. Bitcoin işlemleri yavaş ve pahalıdır ve Bitcoin’in biraz merkezi olduğu söylenebilir. Bitcoin, yoğun bir şekilde manipüle edildiği ve katılımcıları genel olarak kripto para biriminden vazgeçiren döngüler yoluyla insanların gücünü alır.

İnsanlar zengin olmak için bitcoin satın alırlar, ekosisteme dahil olmak için değil. Yüzde bir elit bitcoin’den yararlanır ve cesaretsizlik yaratır, fiyatı stratejik olarak artırır ve zenginlik hayali için giriş çeker ve çıkarları için paraları boşaltır. Evlat edinme korkusuyla. Bitcoin, birçok farklı nedenden dolayı tamamen kontrol edilir, pompalanır ve manipüle edilir.

Bitcoin Black, IEO’dan önce 1 Milyon cüzdana airdropped adil bir dağıtıma sahip bir kripto para birimi olduğu için bu sorunları çözmeye odaklanıyor ve tüm fonlar, projeyi adil dağıtım, kitlesel benimseme, kullanılabilirlik, eğitim, erişim kolaylığı, basitlik ve topluluk odaklı olarak ileriye taşımak için topluluk tarafından oylanan topluluk gruplarına gidecek.

Amaç, onu halka güç veren gerçek merkezi olmayan özerk bir ağ haline getirmektir. Bir gruba ait değildir, ancak topluluğun birçok koluna aittir.

Madeni Paraların Dağıtımı

Bitcoin Black, başlangıçta en az 1 milyon cüzdana airdrop’a sahip olmayı hedefliyor ve arzın% 0.5’inden fazlası 1 kurucu üyeye ait değil, bu da onu gerçekten merkezi olmayan bir kripto para birimi haline getiriyor.

Proje, neredeyse 900 Milyon madeni para olan toplam arzın% 2,5’inin ön satışına sahiptir.
IEO’ya bir göz atabilirsek, topluluğun projeyi gelecekte ilerletmesine yardımcı olacak birkaç topluluk vakfına 7,2 milyar IEO parası tahsis edilecektir.

Manipülasyon için muadil fonlar (%5 civarında). Düşük hacimde erken manipülasyon olasılığını ortadan kaldırmak ve döviz istikrarını korumak için istikrar kontrol fonu için kullanılan parça.

Son olarak, uygulamayı tanıtmanın ödülleri 14,4 milyar madeni para olacak.
Yeni kullanıcı oranında bir artışla 30 milyon üyenin tanıtımı. Madeni parayı her okul bahçesine / üniversiteye / işyerine ve topluluğa getirme yöntemi.

Toplam Arz

Maksimum arz 36 milyar madeni paradır.

Ödül

Airdrop’un paylaşılmasına yardımcı olan üyeler tarafından talep edilecek 3,6 milyar madeni para.
Tek bir tıklamayla basit sosyal paylaşım platformu. Şifrelenmiş videoya giriş sağlayan bir sosyal mesaj ve arkadaşlarınızın indirmesine izin verecek uygulama indirme bağlantısını paylaşın. Şu anda platform aktif ve iyi çalışıyor.

İnovasyon

En iyi yenilik Ücretsiz işlemlerdir. Bitcoin black’i herkese ücretsiz olarak gönderebilirsiniz. İşlemler Anında’dır ve mesaj göndermek kadar kolay para gönderebilirsiniz.

Cüzdanlara kolayca erişilebilir ve kullanımı çok basittir.

Son

Bitcoin siyahı, senkronize pompalar ve dökümler tarafından daha az volatilite yaratacağı ve daha istikrarlı bir fiyata yol açacağı geniş çapta arz yayılımı ile adil bir kütle dağıtılmış para birimine sahiptir. Bitcoin black bir sonraki bitcoin olacak. Buraya tıklayarak airdrop’a kaydolabilirsiniz. Keşke 2008’de biri beni Bitcoin yayına dahil etseydi. Bitcoin Black hayatı değiştirecek ve bunu mümkün olduğunca çok sınamak istiyoruz.