Skip to main content
Kripto Haberleri

Bitcoin (BTC) Fiyatı İçin ‘Yap ya da Öl’ Anı, 31 Aralık 2021’de Neler Bekleniyor?

Yazan Aralık 29th, 2021Yorum Yazılmamış

The post Bitcoin (BTC) Fiyatı için ‘Yap ya da Öl’ Anı, 31 Aralık 2021’de Neler Bekleniyor? ilk olarak Coinpedia – Fintech & Cryptocurreny News Media’da göründü| Kripto Kılavuzu

Bitcoin fiyatı ile dikkat çekici bir trend tersine dönmesi beklenirken, rallide bir başka düşüş daha böbürlendi. Şu anda, varlık alıcıların fazla müdahalesi olmadan 47.000 doların altında serbest düşüş yaşıyor.

Böyle bir senaryoda, güçlü bir toparlanma btc fiyatını büyük ölçüde yukarı kaldıramayabilir. Eğer varlık yine 46.451 dolar seviyesindeki alt destek seviyelerini kırarsa, Bitcoin’in başı büyük derde girebilir.

Geçtiğimiz işlem saatinde, Bitcoin platformu fiyatı aşağı çekebilecek bazı büyük uzun tasfiyelere tanık oldu.

Öte yandan, BTC kısa pozisyonları da önemli ölçüde artıyor. Bazı kısa tasfiyelere rağmen, önümüzdeki birkaç saat içinde açık faizin artması bekleniyor. Buna karşılık, bu Bitcoin fiyatı için hala önemli bir düşüş trendinin devam ettiğinin işaretidir.

Şu anda BTC short, 200 günlük önemli MA’yı geçti ve 1125 dolarla direnişe yöneldi. Bu seviyelerden geçen bir dilim, BTC fiyatının daha düşük seviyelere doğru düşüş trendini doğrulayabilir.

Yine de BTC şortları yukarıda belirtilen önemli seviyelerin üzerinde değişirse, Bitcoin’in düşüş trendi 44.000 dolar seviyelerini tekrar test edebilir. Ve böylece yıllık ticareti ayı notuyla sonlandırın.

Geçtiğimiz bir saat içinde yapılan büyük satışlardan sonra Bitcoin küçük bir geri çekilme girişiminde bulunuyor ve fiyat yine 47.000 dolara yaklaşıyor.

Alıcılar için geçici bir rahatlama olabilir, ancak satıcıların hala büyük bir etkisi olduğu görülmektedir. Ve bu nedenle, BTC fiyatı ‘Yap veya Öl’ pozisyonunda gezindiği için yaklaşan birkaç saat çok önemli olabilir.

Kaynak bağlantısıGörünümleri Deftere Naklet:
1