Skip to main content
Kripto Haberleri

Bitcoin ile Külçe Altın Satın Alma

Yazan Aralık 29th, 2021Yorum Yazılmamış

Bitcoin ile külçe altın satın almak düşündüğünüzden daha kolaydır. Otomasyonda her ay külçe altın almak için bitcoinimi kullanmanın çok özel bir yolunu keşfetmeyi başardım. En iyi yanı, altını satın almak için kullandığım bitcoinin bana hiçbir şeye mal olmaması. Aslında aldığım altın teknik olarak ücretsizdi.

Varsayımlarda bulunmuyorum ya da kimseyi aday olup tüm kazançlarını boş vaatlere harcamaya ikna etmeye çalışmıyorum. Külçe altın biriktirmek için kullandığım yöntem bir gerçektir ve bu konuda sizlerle paylaşacağım bu yöntemi her gün kullanıyorum.

Bunu başarıya ulaştırdırmak için aşağıdaki adımlar söz konusudur

  • Bitcoin madenciliğine başlayın
  • Çevrimiçi cüzdanınızı vize kartıyla bağlama
  • Bitcoin’den tasarruf edin ve külçe altın satın alın
  • Ağ oluşturmayı başlatın ve kişileri yönteminize yönlendirin
  • Satış ortağı komisyonları kazanın

Bitcoin madenciliğine başlayın

Bitcoin’e aşina değilseniz, kendinize bir iyilik yapın ve biz konuşurken tüm dünyada kullanılan bu dijital para birimini araştırmaya başlayın. Yaşam tarzımızı çok hızlı bir şekilde değiştiriyor ve değiştirmeye de devam edecek. Bitcoin piyasasını araştırdım ve herhangi bir donanım bakımı, elektrik maliyeti veya karlılığınızdaki keskin düşüşler hakkında endişelenmeden çevrimiçi bitcoin madenciliği yapmanın ve her gün ödeme almanın bir yolunu keşfettim. Ekipmanı çalıştırmak için elektrikteki yüksek maliyetler nedeniyle bitcoin donanımına sahip mek için birçok dezavantaj vardır.

Bu nedenle, ilk adım olarak yapmanız gereken şey, güvenilir ve gerçekten var olan bir bitcoin madencilik şirketiyle bir sözleşme yapın. Dışarıda o kadar çok Saadet zinciri var ki, her zaman yüksek alarmda olmanız gerekiyor.

Çevrimiçi cüzdanınızı vize kartıyla bağlama

Saygın bir şirket bulduktan sonra, bitcoin madenciliğine başlayın ve kısa bir süre içinde mümkün olduğunca çok bitcoin depolamak için çevrimiçi cüzdanınıza gönderin. Müşterilerine cüzdanlarına bağlanabilecek bir vize kartı sunan bir bitcoin cüzdan şirketi arayın.

Bitcoin’den tasarruf edin ve külçe altın satın alın

Bu kart daha sonra çevrimiçi alışveriş yapmak, bir bankada nakit çekmek veya market alışverişi yapmak gibi basit ödemeler yapmak için kullanılabilir. Tüm işlemler tamamen harcadığınız bitcoin’dir ve hiçbiri gerçek banka hesabınızdan gelmiyor. Vize kartını aldıktan sonra, çevrimiçi külçe altın satın alacak bir konumda olursunuz.

Bir sonraki adım, çevrimiçi külçe altın satan bir şirket bulmaktır ve kredi kartınızı kullanarak ödeme yapabileceksiniz. Bu makalede daha önce bahsettiğim vize kartını kullanın ve biraz külçe altın alın. Öncelikle sistemi test edin ve satın aldığınız altının 24 ayar altın olduğundan emin olun. Gerektiğinde daha kolay çalışabilecekleri için külçe altınlarınızı 5 gramlık olarak almanızı tavsiye ederim.

Ağ oluşturmayı başlatın ve kişileri yönteminize yönlendirin

İyi bir gelir elde etmenin birçok yolu vardır ve bunlardan biri ağ gücünü kullanmaktır. Altın külçenizi bitcoin ile satın alarak elinizde tutmayı başardıktan sonra, insanlar bunu nasıl yaptığınızı bilmek isteyecektir. Onlara stratejinizi açıklayın, onlar da takip etsinler.

Satış ortağı komisyonları kazanın

Bitcoin ve külçe altın piyasasında müşterilerine bir ortaklık komisyonu sunan şirketler seçtiyseniz, ağ çabalarınızdan büyük bir pasif gelir elde etmiş olursunuz. Bu, yıllarca süreceğini bildiğim bir çevrimiçi iş kurmak için kullandığım yöntemlerimden sadece bazıları.