Skip to main content
Kripto Haberleri

Bitcoin Toplama Bitti mi? Tether ile Bahis Yapanlar için Aktif Ticaret

Yazan Aralık 29th, 2021Yorum Yazılmamış

Kurumsal nakit girişi tüm hesaplar tarafından ertelenmiştir ve Bitcoin alımı şu anda yalnızca USDT jetonlarının girişidir.

Enerjik alıcıların Bitcoin satın almak için şarj kartlarını maksimize ettiği günler bitmiş olabilir. Gerçekten de, Kore pazarları bile soğudu. Her ne olursa olsun, gelir alışverişi – bu sefer Tether (USDT) kaynağı tarafından bağışlanmadı. İlk bakışta, Bitcoin’in değer seviyeleri 6.743,53 $’da doyurucu. Altcoinler kayarken, Bitcoin konumunu koruyor ve değer gücü, tüm madeni paralar ve jetonlar için toplam piyasa kapitalizasyonunun tekrar %43,2’sine yükseldi.

Her durumda, bunun amacı jetonla doldurulmuş likidite olabilir. 2017 yılının ortalarında başlayan Bitcoin’deki hızlı hareketle uyumlu USDT’nin basılması. Öyle olabilir ki, şu andan itibaren her USDT infüzyonu ek olarak akla gelebilecek tüm yollarla heyecanlı satın almalara neden oldu. Şu anda, yeni gelenler ya kenarda kalmaya bakıyor ya da çoğu, kriptoda yapılacak çok daha hızlı eklemeler olduğuna dair beklentisini yitirdi. Her ne olursa olsun, kararlı brokerler için USDT kullanmak başka bir gelir kaynağıdır.

2,7 milyar USDT’den fazla yapılmış olmasına rağmen, her biri BTC alışverişine girme yolunu keşfetmedi. Kısa bir süre önce, BTC borsalarında USDT teklifi, Japon Yeni, ABD Doları, Kore Wonu ve birkaç farklı parasal standartta sağlam seviyelerle %20’ye yakın ve altındaydı. Her ne olursa olsun, şimdi fotoğraf hızla değişti, birkaç günün seyrini bitirdi.

CryptoCompare’den alınan bilgilerle belirtildiği gibi, Bitfinex takasının büyük teklifi nedeniyle, tüm BTC borsalarının %54’ünden fazlası Tether ticaretidir. Şu anda kripto piyasaları, tüm işlemlerin içe dönük olduğu bir aşamaya geçmiş gibi görünüyor ve önümüzdeki birkaç yıl, geleneksel fon evrenindeki kurumsal brokerlerin değil, kripto içerdekilerin faaliyetleri ışığında maliyetlerin hareket ettiğini görebilir.

Yarım ay önce, Tether bir grup altcoine girdi – ve şimdi, alımlar Bitcoin’e yönlendiriliyor gibi görünüyor. Bu, nereden bakarsanız bakın bir maliyeti olacağından emin olsa da, yeni Bitcoin alıcıları için bir kez daha itibari paranın iyiliği için teklif vermenin aslında zahmetli olduğu ve USDT tokenleri ile sonuçlanabilecekleri anlamına geliyor. prensipte, para için geri alınabilir, ancak prosedür ılımlıdır ve bir değer cezası vardır.

Bu arada, TrueUSD (TUSD) kripto kaynağı, tedarik sözleşmesini 88 milyondan 81 milyon jetona indirdi ve jetonlar söylenmiş ve paraya dönüştürülmüş gibi görünüyordu. TUSD için, tersine çevirme ticareti daha basit olmalıdır – ancak bu aynı şekilde dijital piyasadan bir varlık çıkışı anlamına gelir.