Skip to main content
Kripto Haberleri

Bitcoin’i Güney Karolina’da Sürükleyin – Bitcoin Magazine

Yazan Eylül 21st, 2022Yorum Yazılmamış

Bu, South Carolina Blockchain Inc.’in kurucusu ve South Carolina Emerging Technology Association, Inc.’in kurucu ortağı Dennis Fassuliotis’in bir fikir editörüdür.

Neden, sorabilirsiniz? Yeni başlayanlar için Güney Carolina, devletimizi dönüştürebilecek yeni ortaya çıkan blok zincir teknolojilerine yönelik bir destek birliği oluşturmak açısından tabiri caizse finansal bir devrimin eşiğinde.

Bu önemli çünkü sektör 2020’de Senatör Tom Davis (R-Beaufort) tarafından eyalet Senatosu kararıyla tanınmasına rağmen, salgın yeni ortaya çıkan eyalet savunma grubunu eyalet çapındaki ilk büyük konferansını ertelemeye zorladı. Bununla birlikte, şimdi dört yıllık bir Wyoming tarzı mevzuat geçmişi, SC Senatosu Kararı 1158 ve Devlet Haznedarlığı’nın dijital para okuryazarlığının ve gelişen teknolojilerin devletin yararına rolünü değerlendirmek için Genel Kurul’dan sağlanan fonla donanmış durumdayız. Üye tarafından yönlendirilen Güney Carolina Gelişen Teknoloji Derneği (SCETA) aracılığıyla istasyona giden net bir yön ve yüksek hızlı tren. SCETA Bitcoin merkezli eğitim ve politika girişimi SCBlockchainWeek.com, Ekim ayının ilk haftası için planlanıyor ve Devlet Saymanı Curtis Loftis, dijital para birimi eğitiminin, Bitcoin politikası rehberliğinin ve ekonomik yatırımların Türkiye’de nasıl olacağı konusundaki vizyonlarını paylaşan birkaç önemli konuşmacıdan biri olacak. Bitcoin, Palmetto Eyaletini olumlu yönde etkileyebilir.