Skip to main content
Kripto Haberleri

Bitcoin’in Kayıpları SHIB, LUNA ve AVAX’ı Olumsuz Etkiledi

Yazan Aralık 29th, 2021Yorum Yazılmamış

Kripto para piyasasındaki son gelişmeye göre, Bitcoin fiyatlarındaki düşüşün yol açtığı kargaşa Shiba Inu, Terra ve Avalanche gibi altcoinler için çok fazla şey kanıtlıyor. CoinMarketCap tarafından paylaşılan verilere göre, tüm bu stablecoin’ler son 24 saat içinde% 10’dan fazla azaldı.

Bitcoin’in gün içi değeri olan 47.400 dolar civarında kaydığını ve bunun da tüm piyasayı bir çalkantıya gönderdiğini belirtmek önemlidir. SushiSwap, ICON ve IOTA tarafından kaydedilen performans şeklinde bazı parlak noktalar vardır, ancak laggardların listesi sanatçılardan çok daha uzundur.

Düşüş yüzdesi açısından, Bitcoin bu hafta elde edilen yerel zirve seviyesinden yaklaşık% 8 oranında geri döndü. Diğer durumların çoğu gibi, Bitcoin’in bu özel düşüşüne atfedilebilecek hemen bir neden yoktur.

Kripto para birimleri fiyatlarındaki bu düşüş, bu yıl tüm zamanların en yüksek 70. Hisse senetlerinin ve dijital para birimlerinin performansındaki bu eşitsizlik, bu iki varlık sınıfının birbirine paralel performans gösterip göstermeyeceğini tespit etmenin zor olacağı geleceğin bir önizlemesini veriyor olabilir.

Hem kripto meraklılarının hem de bu özel durumdan anlam çıkarmak zor olan şüphecilerin ilginç gözlemleri var. Farklı uzmanların farklı görüşleri var, bazıları hala Bitcoin’in bir kazanan olarak ortaya çıkacağı umudunu sürdürürken, diğerleri performansa şüpheyle yaklaşıyor ve en büyük kripto para biriminin piyasa değerine göre kurtarılması konusunda şüpheci.