Skip to main content
Kripto Haberleri

BlockFi Müşterilerinin Yeni Fon Göndermesine İzin Verilmiyor

Yazan Kasım 23rd, 2022Yorum Yazılmamış

Bir müşteri e-postasına göre blok görüntülendi, kripto kredi kuruluşu BlockFi müşteri kredilerini ertelemeye koydu.
BlockFi Müşterilerinin Yeni Fon Göndermesine İzin Verilmiyor

E-posta açıkça belirtiyor:

“Şu anda müşterilerin BlockFi’ye yeni fon gönderme olanağı yok. Sonuç olarak, kredinizi idari müsamahaya tabi tutuyoruz. Faiz ve vade ödemeleri dahil olmak üzere ödenmesi gereken tüm tutarlar, bir sonraki duyuruya kadar beklemeye alınır.”

Müşteri e-postası şunu söyledi BlockFi kredilerindeki faiz oranı %0 olarak ayarlanacak başlangıç ​​tarihi ile 11 Kasım, onu eklemek “marj çağrısı gereklilikleri ve önceden tanımlanmış kredi-değer seviyelerinde otomatik tasfiyeler şu anda duraklatılmıştır.”

BlockFi Müşterilerinin Yeni Fon Göndermesine İzin Verilmiyor

E-postada, müşterilerin vadesi dolan krediler için ödeme yapmalarının gerekmediği ve borçların kredi raporlama kuruluşları tarafından geç kaydedilmeyeceği belirtildi. Şu hususları belirtmektedir kredi sahiplerinden herhangi bir ödeme için gecikme ücreti alınmayacak. Görünüşe göre borçlular kredi için müsamaha istediler.

Coincu’nun bildirdiği gibi, Blok Fi belirtti önemli ölçüde maruz kalma FTX ve bağlantılı şirket varlıkları, müşterilerin para çekme işlemlerinin durdurulmasının nedeniydi. Kasım 10.

SORUMLULUK REDDİ: Bu web sitesindeki bilgiler genel piyasa yorumu olarak sağlanmıştır ve yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Haberleri takip etmek için bize katılın: https://linktr.ee/coincu

Web sitesi: coincu.com

Harold

Coincu Haberleri