Skip to main content
Kripto Haberleri

Bogdanoff kripto meme ikizleri 72 yaşında vefat etti

Yazan Ocak 4th, 2022Yorum Yazılmamış

Ünlü “pomp eet” kripto para birimi memesinin arkasındaki ikiz karakterlere bugün bir kadeh kaldırın. Fransız televizyon sunucuları bir hafta arayla 72 yaşında öldü.

Buna göre Dünya, iki kardeş 15 Aralık’ta hastaneye kaldırıldı ve COVID-19’a yakalandıktan sonra Paris hastanesinin yoğun bakım ünitesine transfer edildi. Grichka 28 Aralık’ta öldü ve Igor altı gün sonra 3 Ocak’ta öldü.

İkizler, 80’li yıllarda Fransa’da ünlü oldu ve popüler bir TV şovuna ev sahipliği yaptı. Zaman X ve en çok satan kitabı satan Bilim kurgunun anahtarların, veya bilimkurgu anahtarları.

TV çekiciliğine rağmen, tuhaf Görüntüleme Teorik fizik ve asil Rus soyu üzerine, ikizler viral bir virüs nedeniyle kripto para birimi pazarında ün kazandılar. meme. İkizlerin çarpıcı çıkık elmacık kemikleri, şişkin dudakları ve uzun çeneleri, reddedildi plastik cerrahinin bir sonucuydu, onları 2015’e kadar internet meme yıldızları yaptı.

İkizleri çevreleyen abartılı, komplo hikayeleri, kripto para birimi meme yaratıcıları devralmadan önce Reddit ve 4Chan’da ortaya çıktı. En ikonik kripto memesi, Grichka’yı her şeyi bilen, her şeye gücü yeten, tek bir telefon görüşmesiyle kripto para piyasalarını çökertebilen – “bogging” yapabilen veya pompalayabilen bir figür olarak gösteriyor.

Orijinal Youtube video Şubat 2018’den itibaren 4 milyondan fazla izlendi, meme özellikleri ise Tweetler ve ticaret forumlar.

İlişkili: En popüler meme jetonları, kazan-kazan oyun platformu oluşturur

Neyse ki, ikizler şakayla ve memin onlara getirdiği yeni şöhretle koşmaktan mutluydu. ile bir röportajda CHABERLER geçen yıl temmuz ayında bir Bitcoin öngördüklerini iddia ettiler (BTC) – 1982’deki para birimlerinin bir parçası olarak Zaman X Televizyon şovu. Hatta 90’lı yıllarda gizemli Bitcoin yaratıcısı Satoshi Nakomoto ile tanışmış olabileceklerini bile öne sürdüler.

Igor televizyona söyledi göstermek Kesintisiz Kişiler, erkek kardeşinin telefondaki ünlü fotoğrafının bir milyardan fazla kez görüntülendiğini ve Satoshi’nin “muhtemelen viral hale gelmesiyle bir ilgisi olduğunu” söyledi. Bu etkileşimin kanıtı yoktur.

İkizler, eksantrik veya tuhaf şeylere yabancı olmasa da, memler şüphesiz yaşayacak.