Skip to main content
Kripto Haberleri

Bu Metaverse Coin Balinaların Favorisi Oldu: Hızlı Bir Şekilde Alıyorlar!

Yazan Aralık 29th, 2021Yorum Yazılmamış

Ethereum balinaları bir dizi altcoin projesine yatırım yapmaya başladı. Bunlar kripto alanının çeşitli nişleri arasındaydı. Ancak, bu balinalar giderek daha fazla yatırım yapıyor metaverse madeni para projeleri, tıpkı alanın geri kalanı gibi.

Balinalar tarafından tercih edilen metaverse sikke: Sandbox (SAND)

WhaleStats verilerine göre, Ethereum balinaları metaverse belirteç KUM. Bir tweet’te cüzdan izleyicisi, jetonun en iyi 1.000 Ethereum cüzdanı arasında en çok işlem gören token haline geldiğini bildirdi. Bu unvana ulaşarak LINK’i nakavt etti ve en büyük yatırımcıların ilgisinin arttığının sinyalini verdi. Ethereum balinaları sadece jeton ticaretinin yanı sıra holdinglerini de artırıyor. WhaleStats, tek bir ETH balinasının satın alma sırasında 4.385.536 dolar değerinde 635.585 KUM satın aldığını bildirdi. Toplamda, en iyi 1.000 ETH cüzdanı şu anda 237.478.480 $ değerinde SAND’a sahip ve bu cüzdanlar arasındaki holdinglerde belirgin bir artış gösteriyor.

Rakip MANA, bir haftadır ETH balinaları tarafından satın alınan en iyi 10 jeton üzerinde yer alıyor. Metaverse token, ortalama 30.168 token satın alma miktarı ile mem token Shiba Inu’nun arkasında 5. Somanews’te bildirdiğimiz gibi, Metaverse SAND ve MANA gibi tokenlar, sosyal medya devi Facebook’un Meta olarak yeniden markalandığını duyurmasıyla büyük çıkış yaptı. Yatırımcılar bu sanal gerçeklik alanlarından bir parçaya sahip olmak için çabalarken, metaverse ve mülk satın almak hızlı bir şekilde yatırım yapmanın önde gelen yollarından biri haline geliyor.