Skip to main content
Kripto Haberleri

Bugün %14 kazanan kripto para Bora’yı satın alın: İşte burada

Yazan Ocak 3rd, 2022Yorum Yazılmamış

Bugünkü canlı BORA fiyatı, 24 saatlik işlem hacmi 469,8 milyon dolar ile 1,15 dolar. BORA son 24 saatte %13.92 yükseldi. Bora’yı satın almak için en iyi yerlerin nerede olduğunu bilmek istiyorsanız, öğrenmek üzeresiniz.

BORA satın almak için en iyi yerler

BORA çok yeni bir varlık olduğu için henüz büyük borsalarda listelenmedi. Yine de bir DEX (merkezi olmayan borsa) kullanarak BORA satın alabilirsiniz, bu da sadece birkaç ekstra adım olduğu anlamına gelir. BORA’yı hemen satın almak için şu adımları izleyin:

1. ETH’yi aşağıdaki gibi düzenlenmiş bir borsa veya komisyoncudan satın alın eToro ›

öneririz eToro çünkü dünyanın önde gelen çok varlıklı ticaret platformlarından biri, sektördeki en düşük ücretlerden bazılarına sahip bir takas ve cüzdan hepsi bir arada. Ayrıca yeni başlayanlar için uygundur ve kullanıcılara sunulan diğer tüm hizmetlerden daha fazla ödeme yöntemi sunar.

2. ETH’nizi Trust Wallet veya MetaMask gibi uyumlu bir cüzdana gönderin

Cüzdanınızı oluşturmanız, adresinizi almanız ve madeni paralarınızı oraya göndermeniz gerekecek.

3. Cüzdanınızı Uniswap DEX’e bağlayın

Uniswap’a gidin ve cüzdanınızı ona ‘bağlayın’.

4. Artık ETH’nizi BORA ile değiştirebilirsiniz

Artık bağlı olduğunuza göre, BORA dahil 100’lerce jeton takas edebileceksiniz.

BORA nedir?

BORA, oyunları ve dijital içeriği dağıtarak ve ikili blok zinciri yapısı ve tescilli belirteç mekanizması kullanarak kullanıcı etkileşimini teşvik ederek mevcut endüstri sorunlarını çözmek için tasarlanmış bir DApp platformudur. Platformun jetonu BORA jetonu olarak da bilinir. BORA, blok zincirindeki dijital varlıkların değerini ortaya çıkaran bir çözüm sunar.

BORA platformu, içerik sağlayıcılar tarafından bağımsız blok zinciri uygulamasına izin vermek için modüler bir mimari kullanılarak tasarlanmıştır. Bu, her hizmetin verilerinin ve işlemlerinin platformdaki diğer hizmetleri etkilemeden bağımsız olarak çalışmasını garanti eder. Bu arada kullanıcılar, tek bir birleşik deneyim aracılığıyla BORA ekosistemi tarafından sağlanan çeşitli içerik hizmetlerinden yararlanabilir.

BORA’yı bugün almalı mıyım?

BORA fiyat tahminlerini okurken, onları gerçek değerinden almayın. Bunlar yalnızca bir uzmanın veya içeriden birinin görüşüdür. Tüm yatırım tavsiyelerini bir parça tuzla alın.

BORA fiyat tahmini

Fiyat Tahmini tahminleri 1 BORA, 2029’da 16,24 ABD Doları’na el değiştirecek. Bu, 7 yılda %1,600’lük bir artış anlamına geliyor.

BORA sosyal medyada