Skip to main content
Kripto Haberleri

bugün Monero satın almak için en iyi yerler

Yazan Aralık 30th, 2021Yorum Yazılmamış

Monero, mahremiyet, hız ve düşük ücretler üzerine kurulu merkezi olmayan bir değişim vaadini yerine getirdiğinden beri istikrarlı bir şekilde yükseliyor. Monero hakkında, satın almaya değer olup olmadığı ve şimdi Monero satın almak için en iyi yerler hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, bu hızlı kılavuzdan başka bir yere bakmayın.

Şimdi Monero satın almak için en iyi yerler

artı500

Plus500, Forex, Emtialar, Endeksler, Hisse Senetleri, Opsiyonlar ve Kripto Para Birimleri dahil olmak üzere +2.000 finansal enstrüman üzerinde Kaldıraçlı alım satım sağlayan lider bir Fark Sözleşmeleri (CFD’ler) sağlayıcısıdır. CySEC lisans numarası (#250/14)

Plus500 ile bugün XMR satın alın

sermaye

CAPEX.com, ticaretin geleceğini şekillendirmedeki güçlü varlığıyla dünya çapında tanınan ödüllü bir fintech markasıdır. Şirket, pazarları daha erişilebilir hale getirmeye ve insanların çevrimiçi ticaret yapma şeklini dönüştürmeye odaklanıyor.

Bugün CAPEX ile XMR satın alın

Monero nedir?

Monero, 2014 yılında basit bir hedefle piyasaya sürüldü: işlemlerin özel ve anonim olarak gerçekleşmesine izin vermek. BTC’nin bir kişinin kimliğini gizleyebileceği yaygın olarak düşünülse de, blok zincirler şeffaf olduğu için ödemeleri orijinal kaynaklarına kadar takip etmek genellikle kolaydır. Öte yandan, XMR, gelişmiş kriptografi kullanımı yoluyla göndericileri ve alıcıları benzer şekilde gizlemek için tasarlanmıştır. Monero’nun arkasındaki ekip, gizlilik ve güvenliğin en büyük öncelikleri olduğunu, kullanım kolaylığı ve verimliliğin ikinci sırada geldiğini söylüyor. Teknolojik olarak ne kadar yetkin olduklarına bakılmaksızın tüm kullanıcılara koruma sağlamayı amaçlar. Genel olarak, XMR, ödemelerin sansür korkusu olmadan hızlı ve ucuz bir şekilde yapılmasına izin vermeyi amaçlamaktadır.

Bugün Monero satın almalı mıyım?

Monero karlı bir yatırım olabilir, ancak kazançlarını aynı kolaylıkla tersine çevirebilir. Satın almaya değer olup olmadığına karar vermeden önce pazar araştırması yapın ve fiyat tahminlerini okuyun. Aşağıdaki bölüm yardımcı olabilir.

Monero fiyat tahmini

CoinPriceForecast, XMR’nin 2022’nin sonunda 260 $ değerinde olacağını tahmin ediyor. DigitalCoinPrice daha da yükseliş gösteriyor. Site, 2022’nin sonunda 335$’lık bir fiyat bekliyor. WalletInvestor kendi tahmininde benzer durumda ve kripto paranın aynı zaman diliminde 321$’a ulaşmasını bekliyor. En büyük boğa, Monero’nun gelecek yıl neredeyse iki katına çıkmasını bekleyen Gov Capital. Site, 2022’de madeni para için 379 dolarlık bir fiyat hedefliyor.

Sosyal medyada Monero