Skip to main content
Kripto Haberleri

Bunlar staking için en iyi kripto para birimleri

Yazan Ocak 4th, 2022Yorum Yazılmamış

Staking, kripto yatırımcılarına, doğrudan kripto ticaretine kıyasla önemli ölçüde daha az risk alırken iyi bir pasif gelir elde etme şansı sunar. Özünde, stake, Proof-of-Stake blok zincirlerindeki işlemleri doğrulamak amacıyla kripto varlıklarının kilitli dijital cüzdanlara yerleştirilmesini içerir. Bu, kripto madenciliğinin tersidir ve işte bu yüzden ona ciddi bir şekilde bakmalısınız.

  • Stake yapmak için pahalı bilgisayar ekipmanına yatırım yapmanıza gerek yok. Sadece birkaç kripto varlığına ihtiyaç var.

  • Staking, birkaç blok zincirinde yılda %20’ye kadar çıkabilen, stake edilen tüm varlıklara faiz sunar.

  • Ayrıca, varlıklar bir kez stake edildiğinde, sadece yandan bir miktar pasif gelir elde edersiniz.

Genel yatırım stratejinizin bir parçası olarak kripto staking’i eklemeyi düşünüyorsanız, göz önünde bulundurmanız gereken bazı paralar var. İşte buradalar:

BitDao (BIT)

BitDao (BIT) dünyanın önde gelen merkezi olmayan özerk kuruluşlarından (DAO’lar) biridir. Platform, çeşitli zincirlerde yenilikçi DAO’lar oluşturmak ve dağıtmak için yetenekli geliştiricileri çekmek için tasarlanmıştır. BIT, platformdaki mükemmel getiriler için de stake edilebilen yerel yönetim belirtecidir.

Veri Kaynağı: Tradingview.com

Aslında, BIT’i stake etmek, yıllık ortalama %14,77’lik bir getiri sağlar. Ayrıca, token, mükemmel temeller tarafından desteklenen çok umut verici bir madeni paradır. Yazma sırasında. BIT, yaklaşık 1,2 milyar dolarlık bir piyasa değeriyle 2,17 dolardan işlem görüyordu.

Dünya (AY)

Dünya (AY) fiyat açısından istikrarlı bir küresel ödeme sistemi olarak adlandırdığı şeyi sunmak için tasarlanmış bir sabit para ağıdır. Terra şu anda en büyük blockchain projelerinden biri.

Staking için de kullanılan yerel yönetim belirteci LUNA, 33 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip. Bu, piyasa değerine göre ilk 10 kripto varlığı arasında yer alıyor. Ayrıca, LUNA’yı stake etmek, yatırımcılar için yıllık ortalama %12,5 civarında getiri sağlayacaktır.