Skip to main content
Kripto Haberleri

Büyük Kazançlar Getiren Yakın Zamanda Yayınlanan 3 Metaverse Coin

Yazan Aralık 24th, 2021Yorum Yazılmamış

CRYPTOMAFIA (CMF)


Üçünden en büyük kazancı, yatırımcıların çevrimiçi olmak üzere yeni paraları bulmalarına yardımcı olan bir hizmet olan CryptoMafia’dır. Kendi NFT Marketplace ve Cüzdanını kurmayı hedefliyor. Crypto Mafia token ön satışı 24 saatten kısa sürede tükendi.

Android ve iOS için Crypto Mafia cüzdanına erişilebilir olacak. Cryptomafia, Binance Akıllı Zincir teknolojisini kullanır ve ERC20 uyumludur. CoinMarketCap’e göre, bugün CryptoMafia fiyatı $3.62e-8 USD ve 24 saatlik işlem hacmi 717.832 USD. CryptoMafia son 24 saatte %940,87 arttı.

DART INU (DART)

$DART, NASA’nın SpaceX ile yaptığı çift asteroit yönlendirme testinden ilham aldı. Doge Asteroid Yönlendirme Testi (DART), bir P2E Metaverse ekosistemidir. Her $DART ağ işleminde, %3 mevcut jeton sahiplerine gider. Sahibi, yalnızca cüzdanında tutarak $DART kazanır.

DART, düşmeden önce tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. DART riskli bir yatırım ama aynı zamanda kazançlı olacaktır. CoinMarketCap’e göre, bugün DART Inu fiyatı 24 saatlik 336.571 USD işlem hacmiyle 2.08e-8 USD’dir. DART Inu son 24 saatte %373,55 arttı.

SWAPX (XWAP)

SwapX, kullanıcıların uygun bir fiyata belirteçler, NFT’ler ve satış öncesi sözleşmeler oluşturmasını ve dağıtmasını sağlayan bir fırlatma rampası platformudur. Son teknoloji açık kaynak uygulamaları, kullanıcıların SwapX protokolüne bağlanmasına ve merkezi olmayan finansal harekete katkıda bulunmasına olanak tanır.

XWAP, platformun yerel para birimidir ve Binance Smart Chain üzerinde geliştirilmiş bir BEP-20 belirtecidir. 0,05 dolardan başladı ve saatler içinde 0,36 dolara ulaştı. CoinMarketCap’e göre SwapX fiyatı bugün 0.1843 USD. SwapX, son 24 saatte %350’nin üzerinde arttı.