Skip to main content
Kripto Haberleri

Büyük Xbox İndirmeleri Son Xbox Game Pass Güncellemesinde Kaldırılacak

Yazan Aralık 30th, 2021Yorum Yazılmamış

Microsoft, son Xbox Game Pass güncellemesinin bir parçası olarak dijital kütüphaneden çok sayıda indirmeyi kaldırmayı planlıyor. Bahsi geçen indirmelerin bu yılın sonunda ortadan kalkması bekleniyor. Değişikliklere rağmen, dijital kütüphanede hala mevcut olan en iyi oyunlardan birkaçıyla bir Xbox aboneliğine sahip olmak için en iyi zaman olduğu düşünülmektedir.

Yakuza’nın Büyük Bölümü

Bu kaldırma büyük güncelleme sadece birkaç gün içinde kaldırılacak Yakuza oyunları büyük bir kısmını içerir. Kaldırılan unvanlar listesinde Yakuza 0, Yakuza Kiwami 1 ve Yakuza Kiwami 2 yer alıyor. Bununla birlikte, xbox game pass kütüphanesindeki oyuncular için en son Yakuza: Like a Dragon da dahil olmak üzere çeşitli oyunlar hala mevcut olacak. Yakuza dışında, Pro Evolution Soccer 2021 ve Little Acre gibi bir dizi başka oyun da kaldırılıyor.

Değiştirilen Başlıklar

Kaldırma ile birlikte, oyunlardan birkaçı da yeni güncellemede değiştirilecekti. Mevcut bilgiler oyunculara değiştirilmek üzere olan oyunlar hakkında bazı fikir verir. Değiştirme, 13 Ocak’ta planlanan Anacrusis ve aynı ayın 20’sinde Windjammers ile birlikte Pupperazzi’deki güncellemeden sonra kademeli olarak yapılacaktır.

Anacrusis, uzay gemileri ve canavarlarla dolu silah ve macera severler için harika bir ek gibi görünüyor. Oyun yapay zeka desteklidir ve oyuncu her yeniden girdiğinde değişir. Oyuncu oyunda ilerledikçe yeni hikayeler çözülür.

Microsoft, Aralık ayında birkaç başlık ekledi. Bu seçimler arasında Wonder Labyrinth’teki Deedlit, Transformers: Battlegrounds ve Mortal Kombat 11 gibi popüler oyun franchise’ları yer alıyor.