Skip to main content
Kripto Haberleri

Cake DeFi, %10’a varan APY sunan Kripto için Kazan’ı duyurdu

Yazan Eylül 20th, 2022Yorum Yazılmamış

Cake DeFi, EARN’in %10’a varan APY ile günlük ödüller sunduğunu ve kullanıcıların tam şeffaflıktan yararlandığını söylüyor.

Kitlelere kripto fırsatlarını getirmek isteyen Singapur merkezli bir merkezi olmayan finans (DeFi) şirketi olan Cake DeFi, müşterilerin piyasa oynaklığına karşı korumanın keyfini çıkarırken varlıklarında rekabetçi getirilere erişmelerini sağlayacak bir yatırım ürününü resmi olarak piyasaya sürdü.

Platform ilk olarak EARN’i 12 Eylül’de tanıttı.

Cake DeFi’nin KAZANI “pazar ihtiyaçlarını karşılamak” için

Belirtildiği üzere PARA KAZANMAK sunan hibrit bir üründür.tek taraflı bir likidite madenciliği hizmetiBu, kripto kışında son zamanlarda gözlemlendiği gibi, getiriler, likidite veya iflas riski konusunda endişe duymayan, giderek daha fazla riskten kaçınan bir pazar görmeli.

Son zamanlarda birçok merkezi finans (CeFi) platformunun diğer sıkıntılar arasında iflas etmesiyle birlikte, kullanıcılar Cake DeFi’nin merkezileştirilmiş merkezi olmayan finans (CeDeFi) platformu gibi projelere yöneliyor.

Piyasa aynı zamanda, sağlayıcıların hem likidite madenciliğine hem de kripto kredisine erişim sunduğu ve tüketicilere yardımcı olmak için yüksek getirileri kripto paranın düşük oynaklığıyla birleştirdiği hibrit bir yaklaşımdan da yararlanıyor.

En son ürünümüz EARN, günümüzün pazar ihtiyaçlarını karşılamak için piyasaya sürüldü. Kripto kışının yerleşmesiyle, özellikle birçok Merkezi Finans (CeFi) platformunun iflas etmesi veya likidite sorunlarıyla karşı karşıya kalması nedeniyle yatırımcılar riskten giderek daha fazla kaçındı. Merkezi bir Merkezi Olmayan Finans (CeDeFi) platformu olarak işimiz, kullanıcılarımıza kripto yatırımlarında tam şeffaflık ile iyi getiriler sağlamaktır.” dedi Cake DeFi’nin Kurucu Ortağı ve CEO’su Dr. Julian Hosp.

Cake DeFi Earn’ü farklı kılan başka neler var?

Cake DeFi’ye göre EARN, kullanıcılara Bitcoin (BTC) veya DeFiChain (DFI) için %10’a varan APY ile ödüllere erişim sunacak – bir varlık tahsis edersiniz ve ödülleri yerel jetonda alırsınız. EARN ayrıca, kullanıcıların daha da yüksek getirilerden yararlanmalarını sağlamak için iadelerin otomatik olarak birleştirilmesini de sunar.

Müşterilere, yatırımlarının performansını izlemek için zincir üstü araçları kullanmanın yanı sıra, kalıcı kayıplara karşı koruma güvencesi verilir. Firma, bu seçeneğin Volatilite Koruması özelliği aracılığıyla kullanılabileceğini duyurdu.

Cake DeFi, fintech platformunun 2022’nin en güçlü çeyreği olan 2. çeyrekteki muhteşem büyümesinin ardından KAZAN özelliğini duyuruyor. Bu, platformun Şeffaflık Raporu’na yansıdı ve müşteri büyümesi, ödemeler ve finanse edilen hesapların tümü büyük artışlar gösterdi.