Skip to main content
Kripto Haberleri

California Düzenleyicisi, 11 Kripto İşletmesine Karşı Durdurma ve Vazgeçme Emirleri Verdi

Yazan Eylül 28th, 2022Yorum Yazılmamış

Kaliforniya Mali Koruma ve Yenilik Departmanı, neredeyse bir düzine kripto para birimini ve merkezi olmayan finans şirketini Ponzi planları olarak çalışmak ve devlet menkul kıymet yasalarını ihlal etmekle suçladı.
California Düzenleyicisi, 11 Kripto İşletmesine Karşı Durdurma ve Vazgeçme Emirleri Verdi

Düzenleyici, karşı durdurma ve vazgeçme emirleri yayınladı. 11 işletmelerSalı günü yayınlanan bir habere göre. Eylem, bir Kaliforniya düzenleyicisinin, diğer devletler tarafından firmaya karşı getirilen bir dizi yasal önlemin bir parçası olarak, kripto borç veren Nexo’ya karşı bir durdurma ve vazgeçme emri vermesinden bir gün sonra geldi.

Departman şunları söyledi:

“Bugünün eylemlerindeki varlıklar, yüksek getirili yatırım programlarının klasik örnekleridir. Bu planlar genellikle en son yatırım fırsatını hedefler ve daha önce petrol ve gaz yatırımlarını, esrar yatırımlarını ve diğerlerini hedeflemiştir.”

California Düzenleyicisi, 11 Kripto İşletmesine Karşı Durdurma ve Vazgeçme Emirleri Verdi

kripto OTC Trading Platform Limited, Elevate Pass LLC, GreenCorp Investment LLCve Metafiyielders Pty Ltd Müdürlüğü tarafından ihtarname verildi. Pegasus, Polinur ME Limited, Remabit, Sity Ticaretve Sytrex Ticareti hedeflenenler arasındadır. Vexam Sınırlı ve Dünya Tezgah Üstü Sınırlı Müdürlüğü tarafından da sipariş verildi.

bu 11 kripto işletmesi hepsi niteliksiz menkul kıymet ihraç etmek ve satmakla suçlanıyor ve Bunlardan 10’u ayrıca yatırımcılara büyük yanlış beyanlar ve ihmaller yapmakla suçlanıyor..

Ajansa göre, Dokuz işletme, bildirildiğine göre kendi adlarına kripto varlık ticareti yapmak için yatırımcılardan nakit istedisüre birinin metaverse yazılım geliştiricisi olduğu iddia edildi ve başka biri olduğu iddia edildi merkezi olmayan bir bankacılık platformu.

YASAL UYARI: Bu web sitesindeki bilgiler genel piyasa yorumu olarak verilmiştir ve yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Haberleri takip etmek için bize katılın: https://linktr.ee/coincu

Web sitesi: coincu.com

harold

CoinCu Haberler