Skip to main content
Kripto Haberleri

Celsius’u nasıl ve nereden satın alacağız

Yazan Aralık 24th, 2021Yorum Yazılmamış

Bugünkü canlı Celsius fiyatı, 24 saatlik 10,6 milyon dolarlık işlem hacmiyle 4 dolar. Celsius son 24 saatte %4,96 arttı. Celsius, Bilaxy borsasına bağlı olmadığını ve CEL tokenini onlarla birlikte listelemediğini belirten bir bildiri yayınladı. Celsius’u satın almanız gerekip gerekmediği de dahil olmak üzere daha fazlasını öğrenmek ister misiniz? Öğrenmek için okumaya devam edin.

Celsius satın almak için;
CEL çok yeni bir varlık olduğu için henüz büyük borsalarda listelenmedi. Yine de bir DEX (merkezi olmayan borsa) kullanarak CEL satın alabilirsiniz, bu da birkaç ekstra adım olduğu anlamına gelir. CEL’i hemen satın almak için şu adımları izleyin:

  1. ETH’yi eToro gibi düzenlenmiş bir borsa veya komisyoncu üzerinden satın alın ›
    eToro’yu öneriyoruz çünkü dünyanın önde gelen çok varlıklı ticaret platformlarından biri, sektördeki en düşük ücretlerden bazılarına sahip bir takas ve cüzdan hepsi bir arada. Ayrıca yeni başlayanlar için uygundur ve kullanıcılara sunulan diğer tüm hizmetlerden daha fazla ödeme yöntemi sunar.
  2. ETH’nizi Trust Wallet veya MetaMask gibi uyumlu bir cüzdana gönderin. Cüzdanınızı oluşturmanız, adresinizi almanız ve paralarınızı oraya göndermeniz gerekecek.
  3. Cüzdanınızı Uniswap DEX’e bağlayın. Uniswap’a gidin ve cüzdanınızı ona ‘bağlayın’.
  4. Artık ETH’nizi CEL ile değiştirebilirsiniz. Artık bağlı olduğunuza göre, CEL dahil 100’lerce jeton takas edebileceksiniz.

Celsius nedir?
Celsius (CEL), kripto para birimi kullanıcıları için hepsi bir arada bir bankacılık ve finansal hizmetler platformudur. Celsius, Alex Mashinsky ve Daniel Leon tarafından 2017 yılında kuruldu. Kredi ve cüzdan tarzı ödemeler gibi hizmetlerin yanı sıra kripto para yatırmak için ödüller sunuyor. Platformun kullanıcıları, varlıkları için düzenli ödemeler ve faiz alırlar. Celsius’un yerel jetonu CEL, ödeme para birimi olarak kullanıldığında kullanıcı ödemelerini artırmak da dahil olmak üzere çeşitli dahili işlevleri yerine getirir.