Skip to main content
Kripto Haberleri

Chainlink fiyat analizi: LINK, 30 dolara kadar geri taşınmak için satın alma fırsatı sağlar

Yazan Aralık 30th, 2021Yorum Yazılmamış

TL;DR Arıza

  • Chainlink fiyatı gün yüzde 4 düşerek 20,27 doların altına indi
  • İşlem hacmi ayı görünümünü boyamak için yüzde 15 düştü
  • Ancak fiyat 30 $ ‘a doğru piyasaya sürmeden önce satın alma fırsatı sunuyor

Chainlink’in günün fiyat analizi, fiyatın önemli 25 ve 50 günlük üstel hareketli ortalamaların (EMA) altına inerek 19,72 doların altına inmesiyle ayısal bir tablo gösteriyor. LINK’in 15 Aralık’taki salıncak düşüklüğünden elde edilen yüzde 41’lik artıştan vazgeçmesi nedeniyle işlem hacmi de yüzde 15’ten fazla düştü. Fiyat şu anda $ 20.29’da bulunuyor ve alıcıların piyasaya girmesi için indirimli bir giriş sağlıyor. LINK için mevcut görünüm, 22,50 $ ‘da bir satın alma durdurma emri ve 20,50 $ ‘da dur kaybı ile 35 $ ‘da bir kar hedefi için uzun bir kurulum sunuyor. Bu ticaret kurulumu 6:5:1 ödül sağlamayı amaçlamaktadır.

Daha büyük kripto para piyasası son 24 saat içinde kanamaya devam etti ve Bitcoin 47.630 dolara, Ethereum ise neredeyse yüzde 2 düşerek 3.763 dolara oturdu. Altcoin’ler arasında Solana, Ripple ve Cardano yüzde 3’er düşüş yaşanırken, Terra, Dogecoin ve Litecoin küçük artışlar yaptı.

Chainlink fiyat analizi: LINK, 30 $ 1'e kadar geri taşınmak için satın alma fırsatı sağlar
Chainlink fiyat analizi: Kripto para ısı haritası. Kaynak: Coin360

LINK/USD 24 saatlik grafik: Kutup deseni, mevcut dipten varsayımsal yükselişe işaret ediyor

Chainlink fiyat analizi için 24 saatlik grafik, mevcut eğilimden sonraki potansiyel bir yükselişi gösteren bir kutup deseni gösterir. 45.23’lük Göreceli Güç Endeksi (RSI) değeri de, LINK önümüzdeki günlerde daha fazla ivme toplayabilirse, piyasa değerlemesi açısından bir miktar teşvik göstermektedir. Önemli EMA’ların altına inen LINK fiyatı, Bollinger Bantları’nın eğrilerinin alt yarısına yeni taşındı ve bu da daha fazla geri çekilme olduğunu gösteriyor.

Chainlink fiyat analizi: LINK, $30 2'ye kadar geri taşınmak için satın alma fırsatı sağlar
Chainlink fiyat analizi: 24 saatlik grafik. Kaynak: Trading View

LINK/USD 4 saatlik grafik: Fiyat 18$ desteğini test etmeye ayarlandı

LINK/USD ticaret paritesinin 4 saatlik grafiğinde fiyat, günün düşüşünden sonra serbest düşüşte görülebilir ve önümüzdeki kısa vadeli işlemlerde 18 dolara kadar düşmek için sırada olabilir. 4 saatlik RSI 36.64 kasvetli piyasa değerlemesi gösterirken, Hareketli Ortalama Yakınsama Ayrışması (MACD) eğrisi de nötr bölgesinin ve 0.00 işaretinin çok altında yer alıyor. Bu göstergeler, LINK’in destek tabanını 18 $ olarak test etmeye hazır olduğunu ve Temmuz ayında $ 16.74’e kadar inmek için sırada olabileceğini doğruluyor.

Chainlink fiyat analizi: LINK, 30 $ 3'e kadar geri taşınmak için satın alma fırsatı sağlar
Chainlink fiyat analizi: 4 saatlik grafik. Kaynak: Trading View

Feragatname. Sağlanan bilgiler tavsiye ticareti değildir. Cryptopolitan.com, bu sayfada verilen bilgilere dayanarak yapılan yatırımlar için hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir. Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce nitelikli bir profesyonelle bağımsız araştırma ve/veya danışmanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Kaynak bağlantısıGörünümleri Deftere Naklet:
1