Skip to main content
Kripto Haberleri

Cion Digital, blockchain düzenleme platformunu genişletmek için fon sağlıyor

Yazan Ocak 5th, 2022Yorum Yazılmamış


Kurumsal bir SaaS blok zinciri düzenleme platformu geliştiricisi olan Cion Digital, 4 Ocak’ta son tohum finansman turunu 12 milyon dolarla kapattığını duyurdu. Tur, o zamandan beri Cion Digital’in yönetim kuruluna katılan Green Visor Capital ve 645 Ventures tarafından denetlendi. Ayrıca Cota Capital, Epic Ventures, Hourglass Capital Partners, BAT Ventures, Greycroft ve Ulu Ventures da katılımcılar arasındaydı.

Artışın ardından şirket, projenin ödeme altyapısını daha da genişletmek amacıyla bu fonları Hindistan’ın Pune kentindeki yeni kaynak ve geliştirme merkezine tahsis etmeyi planladığını söyledi.

Orada ekip, mevcut düzenleme platformlarının bir parçası olarak geleneksel finansal hizmetler için yeni kripto para birimi benimseme yöntemlerini sunmayı umuyor. Ek olarak, bu fon birlikte çalışabilirlik konusunda yeni standartları zorlamak için kullanılacaktır.

Cion Digital’in kurucu ortağı Snehal Fulzele’ye göre, iş modeli, işlenen dijital varlıkların sayısına göre ölçeklenen bir işlem ücretine ek olarak sabit, aylık bir platform ücretinden oluşacak.

Cion Digital, daha geniş, daha çeşitli bir müşteri havuzuna ulaşmak için bu genişletilmiş özellikleri kullanmayı umduğunu söyledi. Bu genişletilmiş özellikler arasında, müşterilerin kriptoya yatırım yapmaları için kolay bir yol sağlayan ve müşterilerin teminat olarak kripto kullanarak itibari para kredileri almalarına olanak tanıyan bir FinTech kredi protokolü ve kripto finansmanı oluşturabilen araç ticareti için bir protokol yer alıyor. genç tüketicilere yönelik bir plan.