Skip to main content
Kripto Haberleri

Coinbase 2 Milyon Bitcoin’e Sahip

Yazan Kasım 22nd, 2022Yorum Yazılmamış

Coinbase’in Kurucu Ortağı ve CEO’su Brian Armstrong, son tweet’inde şirketin 30 Eylül 2022 itibariyle ~ 39,9 milyar dolar değerinde yaklaşık 2 milyon Bitcoin’e sahip olduğunu belirtti.
Coinbase 2 Milyon Bitcoin'e Sahip
Coinbase 2 Milyon Bitcoin Tutar 2

ifadesinden önce Coinbase tutma 2 milyon BTC yayınlandı, CZ “haber raporları” yazan bir tweet atmıştı. Coinbase Gözetim tutar 635 bin BTC için gri tonlamave kripto borsası Coinbase daha azına sahipti 600 bin BTC 4 ay önce. Ancak CEO nın-nin Binance Tweet’i yanlış sayı nedeniyle birkaç dakika yayınladıktan sonra sildi. BTC attığı tweette sahip olduğu Brian Armstong iddia eden oydu.

Brian Armstrong’a göre, kripto borsası çekingen davranıyor 2.000.000 BTC yaklaşık olarak eşittir 39,9 milyar dolar 30 Eylül itibariyle değerlendi ve istatistik açıklaması, silinen tweet’in hemen ardından tweetlendi. CZ.

Bunlara ek olarak, Brian vurguladı Coinbase halka açık bir şirkettir ve finansalları halka açıktır, bu da korku, belirsizlik ve şüphe olmadığı anlamına gelir. Hissedar mektubunu da tweet’ine ekledi.

SORUMLULUK REDDİ: Bu web sitesindeki bilgiler genel piyasa yorumu olarak sağlanmıştır ve yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Haberleri takip etmek için bize katılın: https://linktr.ee/coincu

Web sitesi: coincu.com

Thana

Coincu Haberleri