Skip to main content
Kripto Haberleri

Coinbase Anketi, Yatırımcıların Kripto Kışına Rağmen Piyasaya Hala İnandığını Gösteriyor

Yazan Kasım 23rd, 2022Yorum Yazılmamış

Coinbase’in 2022 Dijital Varlıklara Genel Bakış Araştırmasına göre, şu anda kripto para yatırımı yapan yatırımcıların %62’si son 12 ayda tahsisatlarını artırdı.
Coinbase Anketi, Yatırımcıların Kripto Kışına Rağmen Piyasaya Hala İnandığını Gösteriyor

Ortaya çıkan soruyla: “Geçtiğimiz 12 ayda, kripto para birimlerine tahsisleriniz var mı…?” Anketten sonra kaydedilen veriler oldukça iyimser. Şu anda kriptoya yatırım yapan yatırımcıların %62’si arttı onların tahsisler son 12 ayda ise %12 tahsislerini azalttı.

Coinbase Anketi, Yatırımcıların Kripto Kışına Rağmen Piyasaya Hala İnandıklarını Gösteriyor
Kaynak: Coinbase

Mevcut kripto kışının başlangıcından bu yana dijital varlıklara yönelik mevcut tutum ve beklentileri ölçmek için, 140 kurumsal yatırımcı ankete.

Ankete göre, Yatırımcıların %58’i önümüzdeki üç yıl içinde tahsisatlarını artırmayı bekliyor.

Anket, FTX ve Alameda çökmeden önce yapıldı. Bu nedenle, bu krizin yatırımcılar arasında yarattığı endişe artışının ardından rakamlar değişmiş olabilir.

Kripto kışına rağmen, yatırımcılar dijital varlıklar satın alıyor. Son piyasa olaylarının kısa vadede görünümü kararttığını kabul etmelerine rağmen, uzun vadeli bir bakış açısı benimsiyorlar.

SORUMLULUK REDDİ: Bu web sitesindeki bilgiler genel piyasa yorumu olarak sağlanmıştır ve yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Haberleri takip etmek için bize katılın: https://linktr.ee/coincu

Web sitesi: coincu.com

Harold

Coincu Haberler