Skip to main content
NFT Haberleri

Coinbase NFT cüzdanındaki en son güncelleme hakkında heyecan verici olan nedir?

Yazan Aralık 24th, 2021Yorum Yazılmamış

Coinbase, değişim hizmetlerine ek olarak varlık saklama (kendi kendini saklama) hizmetleri sağlayan NFT cüzdanlarının geliştirilmesinde öncü olarak kabul edilir. Coinbase’in kendi kendini saklayan cüzdanlarındaki en son gelişmeler, kullanıcı cihazlarında saklanan özel anahtarlar aracılığıyla kullanıcının kendisine kripto varlıklarını kullanma sorumluluğunu tam olarak veriyor.

Coinbase Cüzdanı artık kullanıcıların Başlatıcı’da hangi NFT’lere sahip olduklarını görmelerine izin veriyor. Başlatıcı, herhangi bir zamanda erişilebilen beyaz etiketli bir cüzdandır ve NFT koleksiyonunuzu senkronize edebilmek için tüm verilerinizi gerektirir. Bu nedenle, son derece yoğun programları olan kullanıcıların artık yalnızca 7/24 erişilebilen jetonları veya değerli varlıkları kontrol etmek için zaman ayırmasına gerek yok.

Ayrıca artık NFT Koleksiyonlarınız platforma entegre edilecek. Bu, bazı özel jeton satıcıları arasında tam şeffaflık sağlar. Tipik olarak, blok zinciri kullanımı gizli işlemlerle sınırlıdır, ancak bu, bu cüzdanlardaki kullanıcılara verimli bilgi aktarımı sağlar.

Coinbase, farklı Fungible Olmayan Jetonların (NFT’ler) piyasaya sürülmesiyle erişimlerini genişletti. Coinbase yakında OpenSea gibi platformlarla ortak olacak ve altcoin ve token alıp satmak için gidilecek en kolay ve en güvenli yer olmayı planlıyor. Hiç korkmadan, bu paralar artık bir jeton anlaşması yapabilenlere ait olabilir.

Coinbase yaklaşmakta olan bir cüzdan özelliği için duyuruldu

Coinbase, kullanıcı tabanına yeni özellikler eklemek amacıyla cüzdan arayüzünde önemli güncellemeler yapıyor. Bu yeni özellikler, platformun dünya çapında birçok kullanıcıdan farklı işlemlere erişmesini ve bunlara uyum sağlamasını kolaylaştıracak.

Coinbase’e göre, bu özellik büyük ölçekte yayınlandı. Coinbase cüzdan kullanıcıları için bir hafta içinde kullanıma sunulacak.

“Giderek daha fazla insan web3’ü kendileri için deneyimliyor. Tarayıcı uzantımız, blok zinciri etkinleştirilmiş deneyimleri daha kullanıcı dostu ve erişilebilir hale getiren bazı heyecan verici yeni özelliklere sahip.” – Coinbase’in son tweeti.

Bununla birlikte, Coinbase’in yükselen popülaritesi, ürünlerini kullanan çok sayıda insan için erken erişimli bir NFT platformu başlatmak gibi yeni özelliklerin hızlı oluşturulması ve sunulması için büyük bir engel olarak hareket ediyor. Bu, şirketin yeni üye kayıtlarını kasıtlı olarak durdurmasına veya en azından bu süreci yavaşlatmasına neden oldu, çünkü yeni kayıt yaptıranlar için “bataklık” bir kayıt dalgası yaşandı.

Coinbase, özel erişim hala mevcut olmasına rağmen, halka açılmadan önce kendisini iyi bilinen bir kripto para piyasası olarak kurmuştu. Brian Armstrong’un değeri, iş halka açılmadan önce milyarlarca yol kat etti ki bu şu anda teknoloji için büyük bir şey.

Hızla değişen pazarda bile, bu şirket gelecek için para ticareti yapmak, satmak ve satın almak için en iyi platformlardan biri olmaya devam ediyor. Birçok rakipten daha güvenlidir ve müşterilerine çok ihtiyaç duyulan güvenliği sağlar.

Coinbase NFT Kişisel Saklama Cüzdanı

Bir uygulama içinde jeton gönderip almaktan fazlasını yapabilirsiniz. Kendi kendine saklanan cüzdanlarla, cüzdan arayüzü aracılığıyla diğer uygulamaları gönderebilir, alabilir ve diğer uygulamalarla etkileşim kurabilirsiniz. Bu özgürlük, daha yaratıcı token yönetimi yaklaşımlarına izin verir.

Coinbase, iki merkezi olmayan borsa olan Uniswap ve 0x ile Coinbase Cüzdanına bir DEX arayüzü entegre etti. Kripto Para Birimleri, sahiplerinin Ethereum Classic, BAT, IoT, XLM, Basic Attention Token ve Stellar Lumens’i takasa gerek kalmadan alıp satabilecekleri özellik aracılığıyla işlemlerde %1 ücret alır.