Skip to main content
NFT Haberleri

Coinbase NFT, Yeniden İnşaya Odaklanmak İçin Yaratıcı Düşüşlerini Askıya Aldı

Yazan Şubat 3rd, 2023Yorum Yazılmamış

Coinbase NFT, Yeniden İnşaya Odaklanmak İçin Yaratıcı Düşüşlerini Askıya Aldı

Coinbase NFT’si içerik oluşturucuların daha çok aradığı özellikleri entegre etmeye odaklanmak için içerik oluşturucu sürümlerini duraklatacağını açıkladı. Kulağa ne kadar saçma gelse de platform, pazarın kullanıcılarla yükselmesine yardımcı olabilecek o temel unsuru arıyor. Ancak, duraklamaya rağmen, pazar yeri kapanmamakta ısrar ediyor.

Platformun misyonu değişmedi ve ekip, inşa etmeye devam ederken gelecek konusunda iyimser. İlginç bir şekilde, duyurunun içinde birkaç kişi var. NFT alanı şaşkın Bazıları, platformun neden yalnızca daha fazla özellik eklemek için düşüşleri duraklatmak zorunda olduğunu merak ediyor. Neden ikisini aynı anda yapmıyorsunuz?

Coinbase NFT Personel Eksikliği Görünüyor

Yaygın olarak kabul edilen bir inanç, ekibin yetersiz olduğu yönündedir. Geçen yıl boyunca Coinbase, maliyetleri düşürmek amacıyla personelinden toplu bir çıkış yaptı. En çok etkilenen alanlar, Coinbase NFT gibi çok iyi performans göstermeyen alanlar.

Sözcü, bu spekülasyonu doğrulayarak, “Coinbase NFT ekibi, kullanıcıları için en yüksek etkiye sahip alanlara odaklanmak için kaynaklarını yeniden düzenledi.”

Ayrılan kilit figürler arasında Coinbase NFT’nin lansmanından altı ay sonra ayrılan Baş Ürün Sorumlusu Surojit Chatterjee de vardı. Platform, umdukları kadar başarılı olmadı ve tüm zamanların toplam işlem hacminde yaklaşık 7,7 milyon dolar çekmeyi başardı. Buna karşılık, önde gelen NFT pazarı olan OpenSea, son 24 saatte toplam ticaret hacminde 11,3 milyon doları aştı.

Daha fazla istemek? NFT Plazas ile bağlantı kurun

Haftalık Bültene Katılın
Discord’umuza Katılın
Bizi Twitter’da takip edin
Facebook’ta bizi beğenin
Bizi instagramda takip et

*NFT Plazas tarafından ifade edilen tüm yatırım/finansal görüşler, site moderatörlerimizin kişisel araştırmalarından ve deneyimlerinden alınmıştır ve yalnızca eğitim materyali olarak tasarlanmıştır. Bireylerin herhangi bir yatırım yapmadan önce herhangi bir ürünü tam olarak araştırması gerekir.

Posta Coinbase NFT, Yeniden İnşaya Odaklanmak İçin Yaratıcı Düşüşlerini Askıya Aldı ilk ortaya çıktı NFT Plazaları.