Skip to main content
Kripto Haberleri

Coinbase Yöneticisi Bu 2 Altcoini Belirledi: Önemli Gelişmeler Olacak!

Yazan Ocak 5th, 2022Yorum Yazılmamış

Üst düzey bir yönetici madeni para tabanı Web3 ve kripto para piyasası için 2022 tahminlerini yayınladı. Toplam 10 başlık altında toplanan analizler, birinci katman (L1) Blockchains ve DeFi’nin geleceğini içeriyor. Bu temelde öne çıkan 2 altcoin projesine de dikkat çekildi.

Coinbase yöneticisi 2 altcoin projesini vurguladı

Yine eski bir Google çalışanı olan Surojit Chatterjee, yeni bir şirket blog gönderisinde Avalanche (AVAX) ve Solana’nın (SOL) 2022’de çok yol kat edebileceğini ve yeni birinci seviye çözümlerin ortaya çıkabileceğini paylaşıyor:

Önümüzdeki yüz milyon kullanıcıyı kriptoya ve Web3’e davet ederken, ETH için ölçeklenebilirlik zorluklarının artması muhtemel. Solana, Avalanche ve diğer katman-1 blok zincirlerinin gücü, gelecekte çok zincirli bir dünyada yaşayacağımızı gösteriyor. Ayrıca oyun veya sosyal medya gibi belirli kullanım durumlarına odaklanan daha yeni L1 Blok zincirlerinin ortaya çıktığını göreceğiz.

Chatterjee ayrıca DeFi protokollerinin düzenleyici çerçeveyle entegre olacağını ve böylece büyük kurumların merkezi olmayan finans sektöründe daha büyük bir rol üstlenebileceğini söyledi. bu madeni para tabanı yetkili ayrıca, müşterinizi tanıyın (KYC) doğrulama standartlarıyla birlikte düzenlemeleri karşılayan DeFi platformlarının yatırımcıların ilgisini çekebileceğini düşünüyor:

Kurumlar hala DeFi’ye katılmakta tereddüt ediyor. Kurumlar yalnızca KYC sürecini tamamlamış bilinen karşı taraflarla iş yaptıklarını doğrulamak ister. Düzenlenmiş DeFi ve artırılmış zincir üzerinde KYC doğrulaması, kuruluşların DeFi’ye güven duymasına yardımcı olacaktır.

Surojit Chatterjee: Markalar geliştirmek için NFT kullanacak

Son olarak yönetici, önde gelen markaların metaverse odaklı projelerle ortaklık kurarak ve NFT’leri kullanarak Coca-Cola ve Charmin’in izinden gideceğini tahmin ediyor:

NFT’leri kullanan daha ilginç marka pazarlama girişimleri görmemiz muhtemel. NFT’ler ve metaverse, markalar için yeni Instagram olacak. Ve tıpkı Instagram’da olduğu gibi, birçok marka NFT olarak başlayabilir. Ayrıca giderek daha fazla ünlünün kişisel markalarını geliştirmek için NFT kullandığını göreceğiz.