Skip to main content
Kripto Haberleri

CoinFlex Alacaklıları Erken Oylamada Yeniden Yapılandırma Planını Ezici Bir Şekilde Destekliyor

Yazan Eylül 25th, 2022Yorum Yazılmamış

Tekliflerin oylanmasının ilk saatlerinde, CoinFlex’in alacaklılarının çoğunluğu kripto para borsasının yeniden yapılandırma planlarını destekledi. CoinFlex, Seyşeller’de yer almaktadır.

Snapshot’ta yapılan bir ankete göre, bugün yaklaşık beş saatlik oylamanın ardından, Alacaklı varlıklarının %99’u önerilen yeniden yapılandırma düzenlemesini onaylamıştı. Salı, oylama için son gün.

CoinFlex (CF), başlangıçta fiziksel olarak teslim edilen vadeli işlemler için bir platform olarak 2019 yılında kuruldu, ancak o zamandan beri vurgusunu bir kripto para birimi repo piyasası oluşturmaya kaydırdı.

Bir karşı taraf bir teminat tamamlama çağrısını yerine getiremeyince, borsa Haziran ayında müşteri çekmelerine izin vermeyi durdurdu. Tanınmış bir kripto para yatırımcısı olan Roger Ver, bu karşı taraf olarak CoinFlex tarafından seçildi.; Ancak, Ver bunu yalanladı ve borcu olanın kendisi olduğunu iddia etti. Çalışanları işten çıkararak maliyetleri düşürdükten sonra, CoinFlex sonunda Ağustos ayında Seyşeller mahkemesinde yeniden yapılandırma başvurusunda bulundu.

Yeniden yapılandırma tekliflerine göre, çalışanlar şirket hissesinin %15’ini alacak ve bu zamanla kazanılacak, alacaklılar ise CF’nin özsermayesinin %65’ine sahip olacak. CF’nin A Serisi yatırımcıları yatırım yaptıkları her şeyi kaybedecek, ancak B Serisi yatırımcıları hisselerini koruyacak.

CoinFlex ayrıca BCH ittifakı ile bir anlaşma da içeriyor

CF’nin planı ayrıca BCH ittifakı ile ittifakın SmartBCH Köprüsü’nün kontrolünü ele geçireceği bir anlaşmayı da içeriyor. Onaylanırsa, devralma SmartBCH ağında BCH yapacak “SmartBCH Alliance aracılığıyla BCH için 1:1 kullanılabilir” CoinFlex’e göre.

Mayıs ayında Terra ekosisteminin çöküşü, 40 milyar dolarlık yatırımcı değerini birkaç gün içinde yok etti, borsa da dahil olmak üzere bir dizi kripto para birimi şirketini acı çekti. Temmuz ayının başında, riskten korunma fonu Three Arrows Capital iflas ilan etti ve birkaç hafta sonra kripto para birimi borç veren Celsius.

YASAL UYARI: Bu web sitesindeki bilgiler genel piyasa yorumu olarak verilmiştir ve yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Haberleri takip etmek için bize katılın: https://linktr.ee/coincu

Web sitesi: coincu.com

Annie

CoinCu Haberleri