Skip to main content
NFT Haberleri

Coinrule ile Ticaret Deneyiminizi Geliştirin

Yazan Eylül 20th, 2022Yorum Yazılmamış

Akıllı ticaret botları uygulayan bir araç arıyorsanız, Coinrule gidilecek yer. Alım satım stratejilerinizi otomatikleştirmenin yolu Coinrule ile daha kolay ve hiç şüphe yok!

Coinrule ile Binance, Kraken, Coinbase Pro ve diğer borsalarda işlem yapabilirsiniz. RSI botunu ticaret stratejilerine dahil etmek isteyen herkes için en iyi ortamı sağlarlar. Coinrule, ücretsiz planlarıyla ek ücret ödemeden 100’den fazla ticaret yöntemine erişim sunar ve ticaret botlarıyla ilgilenen herkes tarafından kullanılabilir.

Coinrule’a Giriş

madeni para kuralı kullanıcıların ticaret sürecini otomatikleştirmelerine ve daha erişilebilir hale getirmelerine yardımcı olan ticaret botu stratejileri sağlayan bir platformdur. Coinrule’u kullanmaya başlarsanız, baştan ücretsiz olarak keşfedebilirsiniz.

İlk olarak, sizi Coinrule’a getiren arzuyu seçmelisiniz: kar etmek, daha iyi ticaret yapmak veya bir ticaret stratejisi yürütmek. Platformda, başka bir seviyeye ticaret yapma, daha iyi bir tüccar olma ve kodlama olmadan 100’den fazla otomatik ticaret stratejisi keşfetme deneyimi yaşayabilirsiniz.

Hangi stratejiyi kullanmak istediğinizden emin değilseniz, 180’den fazla seçenek arasından seçim yapabilirsiniz. önceden var olan ticaret şablonları.

Ardından, deneyim seviyenizi seçmeniz gerekecek: başlangıç, orta veya uzman. Bundan sonra, en sevdiğiniz paraları seçin.

Bu arada Coinrule, seçeneklerinize uygun şablonları seçecek ve başlamak için birini seçebilirsiniz. En iyi yanı, süreci anlamak için önce bir test moduna girmenizdir.

Ticaret yapmak istediğiniz parayı, istediğiniz zaman çerçevesini ve ticaret stratejisini seçmelisiniz. Ardından TradingView, strateji tarafından açılan ve kapatılan işlemlerin sayısını ve ayrıca şunları gösterecektir:

  • Net kar geri dönecekti
  • Karlılık yüzdesi
  • Maksimum düşüş
  • kar faktörü

Coinrule sizi RSI, fiyatlar, satış, yürütme süresi ve daha fazlası hakkında uyaracaktır. Kullanabileceğiniz kural sayısı, bağlanabileceğiniz borsa sayısı, işlem hacmi ve erişebileceğiniz mevcut işlem şablonu sayısı hesap planınıza bağlıdır.

Ücretsiz bir planın yanı sıra daha gelişmiş seçenekler için Coinrule’da 3 tür ücretli plan vardır:

  • hobi planı
  • Tüccar planı
  • Profesyonel plan

Her biri, farklı ticaret seviyelerine uygun kuralları, stratejileri ve faydaları ile birlikte gelir.

Coinrule’un RSI stratejisini keşfedin

Coinrule’un en çekici stratejilerinden biri RSI Ticaret Botu. Kripto para ticareti ile ilgili olarak, botlar hızlı kararlar almak ve alım satımlarda kritik kayıpları önlemek için en uygun seçenektir.

RSI ve Coinrule’un diğer stratejileri, yüksek olasılıklı giriş fırsatlarının belirlenmesine yardımcı olabilir. Bu araçtaki kavramlar, daha sağlam bir portföy oluşturmanıza ve en uygun uzun vadeli yatırım kararlarını vermenize yardımcı olacaktır.

Conirule’den RSI gibi göstergeler ve diğer stratejiler, yüksek olasılıklı giriş fırsatlarının belirlenmesine yardımcı olabilir. Bu araçtaki kavramlar, daha sağlam bir portföy oluşturmanıza ve en uygun uzun vadeli yatırım kararlarını vermenize yardımcı olacaktır.

RSI, piyasa düşüş trendleri sırasında nadiren yüksek seviyelere ulaşır, bu nedenle strateji, yeni işlemler açmadan önce daha uygun piyasa koşullarını bekleyecektir.

en iyi ticareti yap

Coinrule’un avantajları sadece güvenilir bir platform olması değil, aynı zamanda deneme yapmanıza da izin vermesidir. Deneyiminize, bütçenize ve isteklerinize uygun çeşitli ticaret stratejilerini deneyebilirsiniz. Denemekten ve çok arzu ettiğiniz portföyünüzü oluşturmaktan çekinmeyin. Coinrule ve ticaret stratejileri hakkında daha fazla bilgiyi şurada bulabilirsiniz: resmi web sitesi.

Posta Coinrule ile Ticaret Deneyiminizi Geliştirin ilk ortaya çıktı NFT Haberleri Bugün.