Skip to main content
Kripto Haberleri

Coinshift, Devam Eden Para Akışları ile Kripto-Yerel Bordroyu Otomatikleştirmek için Süper Akışkanı Entegre Ediyor

Yazan Eylül 20th, 2022Yorum Yazılmamış

Sheridan, Amerika Birleşik Devletleri, 20 Eylül 2022, Chainwire

Coinshift’in yerel Süper Akışkan Protokolü entegrasyonu, DAO’ların ve web3 işletmelerinin maaş bordrosunu para akışlarıyla otomatikleştirmesine olanak tanıyarak İK yöneticilerine zamandan ve bilişsel çabadan tasarruf sağlar

DAO’ların ve web3 işletmelerinin hazine işlemlerini güvenli ve verimli bir şekilde yönetmelerini sağlayan lider hazine yönetimi ve altyapı platformu olan Coinshift, V2 Dashboard’unda yerel Superfluid Protocol (“Superfluid”) entegrasyonunu duyurmaktan memnuniyet duyar. Coinshift’in yerel Superfluid entegrasyonu, kullanıcıların doğrudan Coinshift panosundan gerçek zamanlı para akışları oluşturmasına, görüntülemesine, yönetmesine ve düzenlemesine olanak tanıyarak web3 bordrosunu otomatik pilota koymalarına olanak tanır. Programlanabilir ve otomatikleştirilebilir saniye saniye jeton akışları olarak maaş akışları, hazine yöneticilerinin idari iş gücünden saatlerce tasarruf etmesine ve karmaşıklığı azaltmasına yardımcı olur.

“Gerçek zamanlı finansta öncü ve EVM ağları için önde gelen varlık akışı protokolü olan Superfluid ile ortak olmaktan heyecan duyuyoruz ve para akışının faydasını DAO’lara ve kripto-yerel işletmelere getirmek için. Superfluid, kripto yerel kuruluşlar için en önde gelen hazine yönetimi çözümünü geliştirirken ileriye dönük ürün yol haritamızın önemli bir parçası ve Superfluid akışını Coinshift’in hazine yönetimi iş akışlarına daha fazla dahil etmeyi dört gözle bekliyoruz.” – Coinshift’in CEO’su Tarun Gupta

Web3 hazine yöneticileri, tek bir işlemde birden fazla akışı başlatabilmenin yanı sıra, Coinshift’i kullanarak maaşları akışa almak için kullanan çeşitli Coinshift’in sınıfının en iyisi hazine yönetimi özelliklerinden (örneğin, sorunsuz muhasebe için işlemleri etiketleme ve etiketleme, ayrıntılı notlar ekleme, imzalamayanların teklif oluşturma yeteneği). Ayrıca, Coinshift aracılığıyla akışları başlatırken/durdururken, jetonlar, akışların çoklu imza imzalayanlardan herhangi bir müdahale gerektirmeden çalışmaya devam etmesini sağlamak için tam zamanında otomatik olarak sarılır.

Kripto-Yerli Kuruluşlar için Maaş Akışı Faydaları

Azaltılmış zaman ve bilişsel çaba: Maaş akışlarının başlaması için yalnızca bir işlem gerekir ve siz onları durdurmaya karar verene kadar sürekli olarak akarlar – ödemeleri her ay manuel olarak yönetmenin zamanını ve bilişsel çabasını önemli ölçüde azaltır.

Ölçeklenebilir, gaz açısından verimli ödemeler: Tek bir işlemde toplu olarak (birden çok jeton dahil) birden fazla akış ayarlayabilirsiniz ve akışlarınızı ne kadar uzun süre çalışır durumda tutarsanız, uzun vadede gaz tasarruflarınız o kadar önemli olur.

Çalışanlar ve Katkı Sağlayanlar için Maaş Akışı Faydaları

Gelişmiş finansal esneklik: Superfluid ile maaş akışı yaparak, çalışanlar ve katkıda bulunanlar gelirlerini iki haftada bir veya ayda bir değil, her saniye alır ve zaman içinde kazandıkça paralarını DeFi’ye harcamalarına ve yatırmalarına olanak tanır.

Sürekli ödül ve teşvik: Sürekli Koşullu Ödüller jetonunu (token ödüllerini karşılanan koşulla orantılı olarak dağıtan bir UMA KPI seçeneği) kullanarak, çalışanlar ve katkıda bulunanlar, belirli KPI’ları elde etmeleri için tutarlı bir şekilde ödüllendirilebilir ve teşvik edilebilir.

“Superfluid, web3 değer aktarımı için her yerde bulunan bir çözümdür ve Coinshift ile ortaklık kurarak, onu çok çeşitli kripto-yerli kuruluşlar için geniş çapta erişilebilir hale getiriyoruz. DAO’ların, web3 işletmelerinin ve paydaşlarının, kökten yeni teknolojiler oluşturmaya odaklanırken, gelişmiş hazine verimliliği veya sermaye esnekliği olsun, maaş akışının faydalarını deneyimlemelerinden heyecan duyuyoruz.” – Francesco Renzi, Superfluid’in Kurucu Ortağı ve CEO’su

Coinshift Hakkında

Coinshift, kripto tabanlı kuruluşların hazine işlemlerini güvenli ve verimli bir şekilde yönetmelerini sağlayan lider hazine yönetimi ve altyapı platformudur. Gnosis Safe üzerine kurulu ve yedi zincir üzerinde yaşayan Coinshift, ödeme yönetimi, ortak çoklu imza işlemleri ve Ethereum ve Polygon için kapsamlı raporlama için kullanımı kolay bir çözüm sunarak kullanıcıların operasyonel maliyetlerini düşürmesine ve yüzde 90’a kadar tasarruf etmesine olanak tanır. gaz ücretleri. Aave, Messari ve Polygon gibi mavi çipler de dahil olmak üzere yüzlerce kripto şirketi, kripto varlıklarında 1 milyar doların üzerinde yönetmek için Coinshift’e güveniyor.

Süperakışkan Hakkında

Superfluid, DAO’lar ve kripto yerel işletmeler için Web3 yerel abonelikleri, maaşları ve ödülleri sağlayan önde gelen varlık akış protokolüdür. Superfluid akışları, değeri, gözetimsiz ve izinsiz bir şekilde cüzdanlar arasında zaman içinde sabit bir akışla aktarır. Superfluid Protocol, nakit akışlarını tanımlamak ve bunları zincir üzerinde, zaman içinde ve etkileşimli olmayan bir şekilde otomatik olarak yürütmek için kullanılabilir. Para akışları programlanabilir, birleştirilebilir ve modüler olup, geliştiricilerin protokolün üzerine özel uygulamalar oluşturmasına olanak tanır. Hiçbir sermaye kilitlenmez ve tüm girişler ve çıkışlar, herhangi bir gaz tüketilmeden her blokta gerçek zamanlı olarak netleştirilir. Devam eden akışlar hem cüzdanlara hem de uygulamalara alındıkça iletilebilir, bu da gecikmeleri ortadan kaldırır ve sermaye verimliliğini önemli ölçüde artırır.

Kişiler

Coinshift Pazarlama Müdürü David Costello, [email protected]+351914156328