Skip to main content
Kripto Haberleri

Coldplay 2025’te müzik yapmayı neden bırakacak?

Yazan Aralık 29th, 2021Yorum Yazılmamış

Coldplay dünyanın en çok takip edilen gruplarından biridir ve bunun kanıtı en son albümleri “Music of the Spheres”in başarısıdır. Ancak, Chris Martin ve şirket için bu yeterli değil gibi görünüyor, çünkü 2025’te müzik üretmeyi bırakacakları açık.

Meksika’daki hayranlarının bir dizi konserle ülkeye dönüşü nedeniyle yaşadığı çılgınlığın ortasında, küçük bir çocuk kontrolsüz duyguları nedeniyle viral olurken, vokalist neden yeni müzik üretmeyi bırakacaklarını açıkladı.

Coldplay 2025’te müzik yapmayı bırakacak

Chris Martin geçenlerde BBC için bir röportajda yer aldı ve Coldplay 12. albümlerini çıkardıktan sonra 2025’te müzik üretmeyi bırakmayı planlıyor.

“Music of the Spheres” dokuzuncu prodüksiyonunu temsil etti, bu yüzden 2022 ve 2025 arasında üç albüm daha dinleyebileceğiz, bu da yılda yeni bir albüm anlamına gelecek.

Chris Martin, 2025’inden sonra kataloglarını artırmayacaklarını garanti etmesine rağmen, kendilerine sunulan bir single’ın ötesinde, bu Coldplay, dünya turuna devam edecekleri için.

“Son gerçek albümümüz 2025’te çıkacak ve bundan sonra sadece turneye çıkacağımızı düşünüyorum … Belki birkaç işbirliği yapacağız, ama. Coldplay katalog, kesinlikle konuşursak, o zaman sona erecek,” dedi İngiliz vokalist.