Skip to main content
Kripto Haberleri

Coner Kenny’ye Göre 2022’de 100 Kat Potansiyeli Olan En İyi 5 Solana Metaverse Altcoin’i

Yazan Aralık 30th, 2021Yorum Yazılmamış

2022, metaverse ve oyun yılıdır. Bu nedenle, bir Crypto Analysis ve Influencer olan Coner Kenny, 2022’de 100 kat potansiyele sahip ilk 5 Solana metaverse altcoini listeledi.

Genopetler (GEN)

Genopets (GENE) bu listedeki ilk aday. Genopets, Solana’da aktif bir yaşam tarzı yaşamayı eğlenceli ve ödüllendirici kılan, dünyanın ilk Oynaması Ücretsiz, Kazanmak için Taşı NFT oyunudur. Genopets, kullanıcının mobil cihazından aldığı adım verilerini blockchain Play-to-Earn ekonomisiyle birleştirir, böylece oyuncular, Genopet’in gelişen ve Genopet’leriyle savaşan Genoverse’ı keşfederken gerçek hayatta harekete geçmek için kripto kazanabilirler.

Bu Pokemon Go gibidir, ancak ilginç grafikler ve evcil hayvanlarla blok zincirinde. Hype gitti ve projeleri pompalayan ve boşaltan kimse yok. Tüm bu tür şeyler, Genopetler hakkında araştırma yapmak için en uygun fırsattır.

Cryowar (CWAR)

Bahsedilmesi gereken ikinci altcoin ise Cryowar (CWAR). Cryowar, Solana Blockchain ve Unreal Engine üzerine kurulu aksiyon dolu bir PC ve mobil Oynaması Ücretsiz ve Oynamak İçin Kazanma NFT oyunudur.

Bu altcoin çok fazla potansiyele sahip. Grafiklerle yaptıkları ve bunun gibi şeyler çok ilginç. Tprojesi tamamen spekülasyon ama cep telefonlarında bu tür grafikleri çıkarabilirler ve bu kazan-kazan özelliğini ekleyebilirlerse, bu kesinlikle inanılmaz olacaktır.

Yapmamız gereken fırsatları beklemek piyasa korktuğunda, biz de Cryowar’dan iyi fırsatlar yakalayabiliriz.

SolChicks Simgesi (CHICKS)

Listedeki üçüncü altcoin ise SolChicks (CHICKS). SolChicks, Solana ekosistemindeki en hızlı büyüyen ve en büyük oyna-kazan çok oyunculu rol yapma oyunudur (MMORPG).

SolChicks, Solana’da 1 numaralı kazan-kazan oyunu olarak derecelendirilir ve 3 Eylül 2021’deki ilk lansmanından bu yana sadece 3 ay içinde Twitter, Discord ve Telegram’da 600.000’den fazla kişiden oluşan bir sosyal topluluk topladı.

SolChicks oynanabilir demosu 70.000’den fazla kişi tarafından oynandı ve SolChicks, 26 Kasım 2021’de aynı anda 35 fırlatma rampasında dünya rekoru bir IDO düzenledi.

Oyun henüz aktif değil, ama umarım bu büyük ekip ve arkalarında büyük ortaklar vardır. Bunu çok hızlı bir şekilde kaldırabilecekler.

Uzay Şahini (FCON)

Bahsedilecek bir sonraki potansiyel altcoin, SpaceFalcon’dur (FCON). Falcon, gezegenlerin, uzay gemilerinin ve galaksilerin tanıtılmasıyla sanal varlıkları bir adım öteye taşıyor. Oyun içi öğeler için NFT’ler, oyuncuların satın aldıkları, kazandıkları veya ürettikleri şeylere tam anlamıyla sahip oldukları ve bunları kontrol ettikleri anlamına gelir. Bu, öğenin nadir olduğunu kanıtlamanın ötesine geçer, sonsuz ölçeklenebilirliğe kapı açar.

Arkalarındaki tüm fikirlerin projeleri süper harika görünüyor. Henüz lansmanı yapılmadı. Bu, buna dahil olmak için harika bir fırsat. IDO yakında geliyor ve buna dahil olma şeklimiz platformun yerel jetonunu satın almak. Bu jetonu web sitesinde stake etmek için alabiliriz.

Solanyum (SLIM)

Listedeki son altcoin Solanium’dur (SLIM). Solanium, Solana blok zincirinde para toplama ve ticaret için merkezi olmayan bir platformdur. Platform bir DEX kullanıcı arayüzü, bahis, cüzdan yönetimi, yönetişim ve bir fırlatma paneli içerir.

Bu, Solana ekosistemi için özel bir fırlatma rampası. En düşük seviyeyle giriş için oldukça yüksek bir engeli vardır, ancak bu, Solana ekosisteminde başlatılan birçok farklı projeye erişmenizi sağlar.

Bu projelerde yer alırsanız İDO’nun getirisi çok büyük.

Buradan bir Binance hesabına kaydolun (%10 işlem ücretlerinde indirim): https://accounts.binance.com/en/register?ref=29171587

Daha fazla oku:

Telegram’da bize katılın

Bizi Twitter’da takip edin

Bizi Facebook’ta takip edin