Skip to main content
Kripto Haberleri

Cosmos Fiyatı %8,1 kazançtan sonra 28,26 $ – ATOM nasıl satın alınır

Yazan Aralık 31st, 2021Yorum Yazılmamış

Kripto para piyasası 29 Aralık’ta bir dalış yaptı. Bitcoin yaklaşık 46 bin dolara geriledi ve bu fiyat hareketi kripto piyasasında panik yarattı. Bununla birlikte, düşüşler bazı altcoinlerin hafif kazançlar elde etmesini engellemedi. Bu dalışa rağmen hala yükselişte olan altcoinlerden biri de ATOM. Cosmos, 24 saat içinde %8,1’lik bir kazancın ardından yazı yazılırken 28,26 dolardan işlem görüyor.

ATOM fiyat analizi

Bu ayın ortasından bu yana ATOM kayda değer kazanımlar elde ediyor. Hafif yükseliş trendi, bu haftanın başlarında, daha geniş piyasanın düşüş yaşamasının ardından bozuldu. Bununla birlikte, ATOM fiyat toparlanmasında lider gibi görünüyor.

Alıcı desteğinin devam etmesi durumunda bu altcoin bu yükseliş trendine devam edebilir. Şu anda, çoğu alıcı artan fiyat oynaklığı nedeniyle piyasadan uzak duruyor. Bununla birlikte, altcoin 30 dolardaki direnç seviyesini geçmeyi başardığında, piyasada hala birkaç kişi büyük fiyat artışları sağlayabilir.

Daha geniş pazar toparlanırsa, yükseliş eğilimi daha da muhtemeldir, bu noktada ATOM bir sonraki hedefi 40 $ olarak belirleyebilir.

Aşağı yönde, ATOM’un düşük seviyelere geçme olasılığı da var. Satış baskısı varsa, bu tür fiyat hareketlerine kolayca ulaşılabilir. Bu durumda ATOM, 25 dolardan daha düşük destek seviyesine doğru itebilir.

ATOM, geçen hafta meydana gelen yanlış kırılmadan sonra fiyat düzeltme yaptığı için daha fazla düşüş yaşayabilir. Bu nedenle, 22 doların en düşük seviyelerine doğru itilebilir. Bu, düşüş sırasında daha fazla para biriktirmek isteyen alıcıları çekebilir.

Cosmos blok zinciri, sektörün en büyük sınırlamalarından biri olan birlikte çalışabilirliği çözmeyi amaçladığı için kripto pazarındaki en popüler bloklardan biridir. Bunu başarmak için Cosmos, farklı blok zincirlerinin birbirleriyle sorunsuz bir şekilde etkileşime girebileceği bir blok zincirleri interneti kurmayı amaçlıyor. Bu, blockchain dünyasında verimliliği artırabilir.

ATOM’u nereden satın alabilirim?

Mevcut yükseliş trendi sırasında ATOM satın almak istiyorsanız, eToro’da bir kripto para borsası hesabı açabilirsiniz. eToro, yeni başlayan yatırımcılar için şiddetle tavsiye edilen lider bir sosyal kopya ticaret platformudur. Kullanıcı dostu arayüzü, yeni bir yatırımcının platformu kullanmasını kolaylaştırır. Borsanın işlem ücretleri de rekabetçi.

Sermayeniz risk altında.

Daha fazla oku: