Skip to main content
Kripto Haberleri

Cosmos Stride, Airdrop %4 STRD Yönetişim Simgesi İçin Uygulama Açtı

Yazan Kasım 23rd, 2022Yorum Yazılmamış

Cosmos Stride staking protokolü, bu Kasım ayında STRD Airdrop’u resmi olarak açtı, ancak airdrop token sayısı Kasım başındaki duyuruda %6,3’ten toplam STRD arzının %4’üne düştü.
adım

Resmi Twitter’a göre, Cosmos Ekolojik Likidite Staking Anlaşması Stride Airdrop Yönetim Simgesi, Uygulama için açılmış ve airdrop oranı toplam STRD arzının %4’ü kadardır.. Uygun kullanıcıların 3 aylık Airdrop Talepleri olacaktır.

2 Kasım’da yayınlanan resmi olarak dağıtılan STRD token airdrop’unun detaylarına göre, token sayısı toplam STRD arzının %6,3’ünden %4’e düşürüldü.

STRD

STRD airdrop’ları üç kategoriye ayrılır: sunucu zinciri airdrop’ları, dönüşüm maliyeti indirim planları ve testnet ödülleri.

STRD, sahiplerin Stride’ın sunucu zinciri doğrulayıcılarını belirlemek için oy kullanmasına yardımcı olacak. Ek olarak, Stride zincirini korumak için STRD kullanılır. Bu hizmet için staking yapan STRD, enflasyon nedeniyle bir ödül alacaktır. Ancak çok yakın bir gelecekte, STRD stake etmek protokolden elde edilen tüm geliri de alabilir.

SORUMLULUK REDDİ: Bu web sitesindeki bilgiler genel piyasa yorumu olarak sağlanmıştır ve yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Haberleri takip etmek için bize katılın: https://linktr.ee/coincu

Web sitesi: coincu.com

kurnaz

Coincu Haberler