Skip to main content
Kripto Haberleri

Crypto.com, Marscapes NFT Koleksiyonunu Düşürdü

Yazan Aralık 29th, 2021Yorum Yazılmamış

Kripto borsası Crypto.com Mars’tan esinlenen NFT koleksiyonunu piyasaya sürdü.

Düşüş, tanıtımın ve marka filmlerinin bir parçasıydı – Servet Cesurları Destekliyor. Buna ek olarak, borsa, NFT’leri bir gizli QR kodu reklamda.

Filmin yer aldığı Matt Damon, kodu yalnızca tek bir karede gösterdi. NFT serisi, sınırlı sayıda kopya içeren beş benzersiz sanat eseri içerir.

NFT’ler, bilim kurgu atmosferik müziği ile birlikte Mars manzaralarının 3D render’larına sahiptir. Ayrıca, NFT’ler Crypto.com aslan simgesi, ortada dönüyor.

Taramadan sonra, kullanıcılar NFT ödülünü almak için e-postalarını göndermek zorunda kaldılar. NFT’ler duyurudan bu yana geçen 72 saat içinde düşecek.

Stüdyo İmkansız Özet bu koleksiyonun oluşturulmasının arkasındaydı. Bu koleksiyonun arkasındaki ilham kaynağı Mars gezegenidir ve her NFT Kızıl Gezegen’de gerçek bir konumu tasvir ediyor.

Stüdyoların kurucu ortağı James Zwadlo, bu tür bestecilerden ilham aldıklarını belirtti. Hans Zimmer’ ı. Zimmer, Dune ve Interstellar gibi kült bilim kurgu filmleri için müzik besteledi.

Mars serisi için Hans Zimmer ve James Newton Howard gibi sinema bestecilerinden ilham aldık ve onu gezegenin çorak ama büyük atmosferiyle eşleştirdik.

Yaratıcılar arazi için Dune ve Yüzüklerin Efendisi gibi filmlere ilham verdi.

Bu manzaraların ölçeği karasal boyutların ötesindedir, bu yüzden bu kadar geniş ölçekli bir arazinin doğru bir şekilde nasıl yeniden üretılacağına atıfta etmek için Yüzüklerin Efendisi’ne baktık.

Crypto.com ve Mars

Crypto.com yöneticileri koleksiyondan duydukları heyecanı dile getirdiler. Marek Okon, Borsanın Kreatif Direktörü, Mars’a bakış açımızın Bilim Kurgu’dan gerçeğe doğru hareket ettiğini söyledi.

Mars’ı Bilim Kurgu diyarından gerçeğe yaklaştırıyorlar ve Kızıl Gezegen’i tüm çeşitliliği ve ham zenginliğiyle gösteriyorlar.

Steven Kalifowitz, Pazarlama Müdürü, projenin kripto topluluğunun kendisi üzerindeki etkisine dikkat çekti.

Kripto topluluğundan biriyle çok fazla paralellikleri olan bir misyondur: toplum olarak başarabileceğimizin sınırlarını zorlamak.

Marka kampanya filminin başrolleri Matt DamonCrypto.com’ın marka elçisi. Ayrıca diğer ünlü kişilikleri de işe aldılar. Bunlar arasında UFC dövüşçüsü Rhonda Rousey, basketbolcu Carmello Anthony yer alıyor. Astronot Scott Kelly bile markaya dahil oldu.

Borsa ayrıca Formula 1 ve UFC gibi önemli markalarla da ortaklık yaptı. Ayrıca, onlar ile ortaklık LA Lakers ikonik Staples Stadyumu’nun adını yeniden adlandırmak için Crypto.com Stadyumu.

Şu anda Crypto.com’ın 2.000’den fazla çalışanı bulunmaktadır. Sitesinin günlük 10 milyondan fazla ziyareti vardır. Ayrıca, borsa 200’den fazla kriptoda işlem sunmaktadır.

ABD’de 1 numara

Bu yıl Kasım ayının başında, Crypto.com tüm ABD Google Play Store kategorilerinde en çok indirilen ücretsiz mobil uygulama oldu. Artan popülerlik, borsanın uygulama devlerini aşmasını sağladı. TikTok ve Instagram.

Benzer şekil -de Coinbase ve Crypto.com Aralık ayı sonlarında ABD Apple App Store’da zirveye yaklaştı. Coinbase en çok indirilen uygulama oldu ve Crypto.com 4. Her iki borsa da platformlarını ortalama kullanıcılara tanıtmak için büyük çaba sarf etti.

En son makalelerimizden haberdar olun