Skip to main content
Kripto Haberleri

Crypto Gaming Arcade, Metacade, 2023’te 10 Kat Potansiyele Sahip! İşte Bilmeniz Gerekenler

Yazan Şubat 2nd, 2023Yorum Yazılmamış

2023’te potansiyel kazanımlar arayan yatırımcılar, Metacade’in ilk satış öncesi aşamalarının, yükselen yatırımcıların yeni kripto oyun platformuna 4,9 milyon dolardan fazla fon akıtmasıyla birkaç hafta içinde tükendiği haberi karşısında şaşkına döndü.

MCADE’nin ön satışı, sonraki ön satış turlarında büyük ilgi görmeye devam ederken, bazı uzmanlar erken yatırımcıların 2023’te 10 kat kazanç elde edebileceğini tahmin ediyor.

Metacade yılın satın alınması olabilir

İleri görüşlü yatırımcılar ve kripto oyun meraklıları, erken desteklerinde coşkulu oldular. Metacade ön satış sırasında, platformun metaverse’deki en kapsamlı çevrimiçi atari oyunları yelpazesini sunma hedefini destekliyor.

Ön satışın arkasındaki ivme 3. aşamada hız kazandı, bu da Metacade’in hizmet tokeni ve yerel para biriminin değerinin kısa vadede artacağını ve önümüzdeki yıllarda potansiyel olarak muazzam uzun vadeli kazanımlar elde edileceğini gösteriyor.

Beta aşamasında token başına 0,008 $’dan başlayan MCADE’nin değeri, dokuzuncu ve son ön satış aşamasının sonunda 0,02 $’a yükselecek. Beklentiler, MCADE halka arz edildiğinde fiyatın değer kazanabileceğidir.

Boğa yatırımcıları, Metacade’in kapsamlı ve iddialı planlarında ortaya konan geniş uzun vadeli potansiyeli tarafından baştan çıkarıldı. Beyaz kağıt. Bu, GameFi sektöründe önümüzdeki beş yıl içinde öngörülen daha geniş patlama ile birleştiğinde ve kendilerini önümüzdeki yıllarda kripto oyunlarının merkezine yerleştirmeyi planladıklarında, MCADE’nin bu yıl 10 kat kazanç elde etme potansiyeline sahip olduğu anlamına geliyor.

MCADE 2023’te ne kadar yükseğe ulaşabilir?

MCADE’nin değeri, ön satış süresi boyunca artacak ve token başına 0,02 ABD Doları değerinde olacak. EVET. Madeni para daha sonra, küresel olarak alıcılar muhtemelen MCADE’yi ele geçirmek için mücadele edecekleri zaman merkezi olmayan borsalarda (DEX’ler) piyasaya sürülecek.

İlk yatırımcıların, MCADE’nin değerinde büyük bir sıçrama bekleyerek HODLing’lerini sürdürmeleri bekleniyor. 2 milyar jetonluk sınırlı bir sabit arz ile, MCADE’ye olan talebin, merkezi ve merkezi olmayan borsalarda muazzam bir şekilde artması bekleniyor, bu da MCADE’nin kendisini sağlam bir kripto oyun jetonu olarak kurmasıyla fiyatta bir artışa yol açabilir.

MCADE belirtecinde yerleşik olan yardımcı program, onu yatırımcıların ele geçirmesi için daha da çekici bir olasılık haline getiriyor. Beklentiler, değerin 0,10 ABD Doları ile 0,20 ABD Doları arasında bir artışla 10 kat kazanç sağlayabileceğidir – 2023 için gerçekçi bir beklenti.

Kripto para birimi uzun vadeli iyi bir yatırım mı?

2016 ile 2021 arasında, küresel kripto sahipleri neredeyse arttı 60 kez beş yılda FTX gibi kripto pazarlarındaki bazı büyük isimlerin çöküşü ve küresel ekonomik koşulların etkisiyle 2022’de piyasa koşulları kesinlikle donmuş olsa da, yatırımcı ve platformların sayısı artmaya devam ediyor.

Ek olarak, kripto oyun pazarının yaklaşık olarak büyümesi bekleniyor. 2027 yılına kadar 63 milyar dolarlık bir sektör haline gelmek için yıllık %70. Metacade, rakipsiz çevrimiçi atari oyunları yelpazesiyle bu büyümeden yararlanmak için mükemmel bir konumdadır.

Kripto dünyası, sürekli artan sayıda kullanıcı vakasıyla hızlı ilerliyor, bu nedenle geleceği tahmin etmek zor. Bununla birlikte, El Salvador gibi ülkelerin kriptoyu gerçek bir uluslararası ödeme aracı olarak benimsemeye başlamasıyla, kripto pazarlarına yönelik işaretler inanılmaz derecede olumlu.

Metacade nedir?

Metacade metaverse’deki en geniş çevrimiçi atari oyunları yelpazesine ev sahipliği yapan yepyeni bir platform inşa ediyor ve kripto oyun dünyasında başlatılan türünün ilk projesi oluyor. Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilen Metacade, oyun meraklılarının benzer düşünen bireylerle bir araya gelmesine, bir topluluk oluşturmasına ve oynadıkça kripto ödülleri kazanmasına olanak tanıyan çok çeşitli oyna-kazan (P2E) oyunlarına ev sahipliği yapacak.

Topluluk odaklı bir proje olan Metacade, oyunculara ve kullanıcılara P2E yeteneğinin dışında bir dizi farklı kazanç mekanizması sunar; üyelerin platformla sosyal etkileşimleri için ödüllendirilmesi ve kısaca Metacade’de oyun testçileri dahil ücretli roller için başvuruda bulunabilmeleri ve daha geniş Web3 endüstrisinde.

Metacade: GameFi geliştirmeyi yönlendirme

Metacade, çığır açan Metagrants programı aracılığıyla daha geniş GameFi endüstrisinde yenilik sunarak geleneksel P2E kripto oyun platformlarının çok ötesine geçmeyi hedefliyor. Geliştiriciler, yeni özel oyunların oluşturulmasını desteklemek için finansman başvurusunda bulunabilirler. Bu başvurular havuzlanır ve favorilerine oy veren MCADE token sahiplerine sunulur.

Metacade, geliştirilmekte olan oyunların kontrolünü topluluğa devrederek GameFi endüstrisinin, oyuncuların platformlarında istediği oyunlara sahip olarak fayda sağlamasına olanak tanırken, en yetenekli oyun geliştiricilerine en yeni ve en iyi Web3’ü kullanmaları için çok ihtiyaç duyulan geliştirme deneyimini sağlar. teknikler işlerinde, Metacade’i rakiplerinin önünde tutuyor.

Metacade: 2023’te 10 kat kazandıran en iyi kripto oyun parası

MCADE ön satışı, yatırımcılara metaverse’deki en heyecan verici kripto oyun projelerinden birinde jeton satın alma konusunda benzersiz bir fırsat sunuyor. Ön satışın 3. aşamasındaki 0,013$’lık mevcut fiyat, günümüzün ayı piyasası koşullarında bile değerinin altında görünüyor.

Uzmanlar, Metacade’in ön satışının her aşamada hızla tamamen tükenmesini ve MCADE’yi fiyat yükselmeden önce alınması gereken bir token haline getirmesini bekliyor. 2023’te 10X kazanç mümkün görünüyor, yatırımcıların MCADE belirtecini alması için iyi bir zaman.

MCADE ön satışına katılabilirsiniz burada.