Skip to main content
Kripto Haberleri

Crypto Privacy Startup Nucleo, Tohum Finansmanında 4 Milyon Dolar Topladı

Yazan Kasım 22nd, 2022Yorum Yazılmamış

Yeni bir organizasyon dalgasının zincire geçmesi için gereken gizlilik altyapısını sağlayan, Ethereum üzerindeki ilk özel, gözetimsiz, denetlenebilir çoklu imza olan Nucleo, 4 milyon dolarlık tohum finansmanı topladı.
Crypto Privacy Startup Nucleo, Tohum Finansmanında 4 Milyon Dolar Topladı

Aztek , aleove Espresso Sistemleri tarafından ortaklaşa yürütülen tura katılan gizlilik altyapısı ve sıfır bilgi kriptografisinde önemli liderler arasında yer aldı. Bain Capital Kripto ve 6. Adam Girişimleri.

Mat WyattNucleo’nun Kurucu Ortağı ve İcra Kurulu Başkanı, yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Eğlenceli bir yan proje olarak başlayan bu proje, hızla kuruluşların mülkiyet, finansman, istihdam, ödüller ve daha fazlası etrafında yenilik yapmaları için tamamen yeni bir tasarım alanının kilidini açan kritik bir teknolojiye dönüştü.”

Crypto Privacy Startup Nucleo, Tohum Finansmanında 4 Milyon Dolar Topladı

Şirket, işletmelerin Ethereum blok zincirinde işlem yapmalarını sağlayan sıfır bilgili çoklu imza çözümü sağlamayı hedefliyor. çoklu imzaAyrıca şöyle bilinir çoklu imzabirçok kullanıcının işlemleri onaylaması ve göndermesi için kripto cüzdanlarında kullanılan bir dijital imza türüdür.

stefan CohenBain Capital Crypto’nun Ortağı şunları söyledi:

“Kuruluşlar, blok zincirine güven, denetlenebilirlik ve hesap verebilirlik getirmek için Nucleo gibi bir gizlilik çözümü arıyor.”

Proje, parayla ekibini genişletmeyi, daha fazla blockchain ağ entegrasyonu eklemeyi ve şirketlerin erişim sağlamasına izin veren bir hizmet oluşturmayı umuyor. DeFi özel olarak.

SORUMLULUK REDDİ: Bu web sitesindeki bilgiler genel piyasa yorumu olarak sağlanmıştır ve yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Haberleri takip etmek için bize katılın: https://linktr.ee/coincu

Web sitesi: coincu.com

Harold

Coincu Haberler