Skip to main content
Kripto Haberleri

Daha geniş pazar yavaş yavaş toparlanırken LUNC bugün %13 arttı

Yazan Eylül 20th, 2022Yorum Yazılmamış

Kripto para piyasası geçen haftaki düşüşten toparlanıyor ve Tera Classic’in LUNC’si öncülük ediyor.

Terra Classic ekosisteminin yerel madeni parası olan LUNC, son 24 saatteki en iyi 100 kripto para birimi arasında en iyi performans gösterendir.

Madeni para, piyasadaki diğer büyük kripto para birimlerinden daha iyi performans göstererek bugünkü değerine %13’ten fazla değer kattı.

LUNC’nin rallisi, daha geniş kripto para piyasası son çöküşünden kurtulurken geliyor. Daha geniş pazar, toplam piyasa değeri 950 milyar $’ı kapatarak bugünkü değerine yaklaşık %5 ekledi.

Bitcoin, bu hafta başlarında bu seviyenin altına düştükten sonra bir kez daha 19 bin doların üzerinde işlem görüyor. BTC, son 24 saatte %4’ten fazla arttı.

Ether, birkaç saat önce tamamlanan Merge etkinliğinin ardından toparlanamadı. Dün 1.300 doların altına düştükten sonra ETH, bugün %4’ten fazla artışla 1.357 dolardan işlem görüyor.

LUNC’nin olumlu performansı, Terra Classic ekibinin yeni bir özelliği tanıtmasından yaklaşık 24 saat sonra geldi.

Yeni özellik, Terra Classic kullanıcılarının Terra Station üzerinde takas gerçekleştirirken en iyi fiyatı almalarını sağlar.

İzlenecek önemli seviyeler

LUNC/USDT 4 saatlik grafik, LUNC’nin Salı günü değerine %13’ten fazla değer katmasına rağmen düşüş eğilimini koruyor.

TradingView’e Göre LUNC/USDT Grafiği

MACD çizgisi nötr bölgenin altındadır. Ancak, son birkaç saat içinde yukarı doğru hareket ediyor ve mevcut piyasa momentumu korunursa pozitif bölgeye girebilir.

14 günlük nispi güç endeksi 46, LUNC’nin artık aşırı satım bölgesinde olmadığını gösteriyor.

Basın zamanında, LUNC madeni para başına 0,00029874 dolardan işlem görüyor. Ralli devam ederse, LUNC gün sonundan önce 0.0035972 $ direnç seviyesini geçebilir.

Bununla birlikte, LUNC’nin yakın vadede 0,0044114 $ direnç seviyesini geçmek için bir yükseliş koşusuna girmesi gerekecek.

Şimdi nereden satın alınır

LUNC çok yeni bir varlık olduğu için henüz büyük borsalarda listelenmedi. Yine de LUNC’yi bir DEX (merkezi olmayan borsa) kullanarak satın alabilirsiniz, bu da sadece birkaç ekstra adım olduğu anlamına gelir. LUNC’yi hemen satın almak için şu adımları izleyin:

1. ETH’yi eToro gibi düzenlenmiş bir borsa veya komisyoncu üzerinden satın alın ›

eToro’yu öneriyoruz çünkü dünyanın önde gelen çok varlıklı ticaret platformlarından biri, sektördeki en düşük ücretlerden bazılarına sahip bir borsa ve cüzdan hepsi bir arada. Ayrıca yeni başlayanlar için uygundur ve kullanıcılara sunulan diğer tüm hizmetlerden daha fazla ödeme yöntemi sunar.

2. ETH’nizi Trust Wallet veya MetaMask gibi uyumlu bir cüzdana gönderin

Cüzdanınızı oluşturmanız, adresinizi almanız ve paralarınızı oraya göndermeniz gerekecek.

3. Cüzdanınızı 1Inch DEX’e bağlayın

1Inch’e gidin ve cüzdanınızı ona ‘bağlayın’.

4. Artık ETH’nizi LUNC ile değiştirebilirsiniz

Artık bağlı olduğunuza göre, LUNC dahil 100’lerce jetonla takas edebileceksiniz.