Skip to main content
Kripto Haberleri

DCG Kredileri Genesis 1,1 Milyar Dolarlık Senet

Yazan Kasım 23rd, 2022Yorum Yazılmamış

Digital Currency Group’un (DCG) Kurucusu ve CEO’su Barry Silbert, Salı günü hissedarlara güvence vermek ve Genesis ve diğer taraflarla DCG Kredilerini detaylandırmak için bir mektup gönderdi.
DCG Kredileri Genesis 1,1 Milyar Dolarlık Senet

Göre andrew, DCG hala borçlu Yaratılış a 1.1 Milyar Dolar senet ve teminatsız krediler yoluyla anlatılmamış birkaç yüz milyon.

Bu açıklama çok endişe verici görünüyor ve yatırımcılara yazılan mektupta da teyit edildiği üzere kısmen doğruydu. Barry.

“Teminatsız krediler yoluyla birkaç anlatılmamış yüz milyonlar” açısından, Barry Silbert kabul etti DCG devreye girdi ve bazı sorumluluklar üstlendi. Yaratılış ile ilgili Üç Ok Başkenti varsayılan ve şirket katılıyor Üç Ok Başkenti Alacaklılar Komitesi’nde tasfiye işlemleri. Ayrıca, DCG alacaklıların yararına varlıkları geri almaya çalışacaktır.

gelince 1,1 milyar dolar senet, DCGco CEO’su mektupta belirtti DCGtek borcu bir 350 milyon dolar liderliğindeki küçük bir borç verenler grubundan kredi tesisi Eldridge.

içindeki mektubun tamamı veri tabanıadlı kullanıcının tweet’i:

Etraflı, Barry Silbert‘ nin ifadesi, güvence için bir katalizör gibi görünüyor. DCG daha güçlü bir durumdadır. Bilgi paylaşımının hatalı veya gerçek dışı olduğunu düşünmek için hiçbir neden yoktur.

SORUMLULUK REDDİ: Bu web sitesindeki bilgiler genel piyasa yorumu olarak sağlanmıştır ve yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Haberleri takip etmek için bize katılın: https://linktr.ee/coincu

Web sitesi: coincu.com

Thana

Coincu Haberleri