Skip to main content
Kripto Haberleri

Deneyimli Kripto Para Analisti Kritik Fiyat Seviyelerine Dikkat Çekti

Yazan Aralık 29th, 2021Yorum Yazılmamış

Lider kripto para birimi Bitcoin günün ilk saatlerinde işlem gördüğü 51.000 dolar direnç bölgesinden aşağı yönlü fiyat hareketleri kaydetmeye başladı ve 49.000 dolar fiyat seviyelerine kadar geriledi. Bu amortisman Bitcoin ayrıca kripto para piyasasına ayısal bir ivme kazandırdı. Bu kapsamda Ethereum kaydettiği değer kaybının ardından 3.900 dolar fiyat seviyelerinde işlem yapmaya başladı.

Yükseliş Trendi Devam Ediyor mu?

Son Youtube yayınında piyasanın mevcut durumunu değerlendiren deneyimli kripto analisti Tone Vays, Bitcoin Mart 2020’deki çöküşnden bu yana yükseliş trendinde. Vays, BTC’deki teknik görünümün olumlu olduğunu ve aylık grafiğin boğa sinyali verdiğini söyledi. Belirten Bitcoin’in güçlü direnç seviyelerinin kısa sürede aşılamamasının önümüzdeki aylarda daha yüksek değer artışlarına neden olabileceğini belirten Vays, 2020’den bu yana devam eden yükseliş eğiliminin hala devam ettiğini sözlerine ekledi.

Bitcoin’de Kritik Direnç Seviyeleri

51.750 dolar fiyat seviyesinin kısa vadede kritik bir role sahip olduğunu belirten deneyimli kripto para analisti, yüksek değer artış hızının devam edebilmesi için aşılması gereken direnç seviyelerine dikkat çekti. Vays, lider kripto para biriminin fiyat seviyelerine ulaşabilecek yukarı yönlü bir hareket kaydetmek için 60.000 $ direnç seviyesinin aşılmasının kripto para piyasası için büyük önem taşıdığını belirtti. Bitcoin 100.000 dolara.

Bu makalede yer alan bilgiler yatırım tavsiyesi teşkil etmez. Yatırımcılar kripto para birimlerinin yüksek volatiliteleri nedeniyle risk taşıdığını bilmeli ve işlemlerini kendi araştırmaları doğrultusunda gerçekleştirmelidir.