Skip to main content
Kripto Haberleri

Dengeleyici (BAL), güçlü ralliden sonra kilit bölgeyi yeniden ele geçirdi

Yazan Ocak 4th, 2022Yorum Yazılmamış

Dengeleyici (BAL) önemli yatay bölgeyi yeniden kazandı ve mevcut direncin üzerinde bir kırılma ile yükselişini hızlandırması muhtemel.

Direnç çizgisine yaklaşırken

BAL, 4 Eylül’de 35.72$’lık yerel en yüksek seviyesine ulaştığından beri azalan bir direnç çizgisiyle birlikte aşağı hareket etti. Aşağı yönlü, 14 Aralık’ta 12,89 dolara kadar düştü.

Bununla birlikte, o zamandan beri token daha da yükseldi ve 17 Aralık’ta 15.4 dolarlık yatay bölgenin üzerine tırmandı. Bu, önceki düşüşün bir anormallik olduğunu gösterdiği için çok olumlu bir gelişme. Bu tür sapmaları genellikle diğer yönde net hareketler takip eder.

BAL, şu anda 20,50 dolarda olan azalan direnç çizgisine ulaşmak üzere.

bal-bat-tang

BAL / USDT günlük grafik | Kaynak: TradingView

Günlük zaman dilimindeki teknik göstergeler yükseliş trendinin devamını destekliyor. RSI ve MACD hem yükselişte hem de RSI 50 işaretini (yeşil sembol) bile aştı. Bu, genellikle önemli yukarı hareketlerden önce gelen bir yükseliş işaretidir.

Ana direnç alanı 27 ila 29 dolar arasındadır ve 0,618 Fib geri çekilme seviyesi (beyaz) ve yatay direnç alanı tarafından oluşturulur.

BAL, mevcut azalan direnç seviyesinin üzerine çıktığında, muhtemelen o bölgeye doğru hareket edecektir.

bal-bat-tang

BAL / USDT günlük grafik | Kaynak: TradingView

dalgaları say

Trader @CryptoCapo_, düzeltmenin tamamlandığını ve tokenin 18 dolara ve muhtemelen 33 dolara yükselmesinin beklendiğini söyleyen bir BAL grafiğini tweetledi.

bal-bat-tang

Kaynak: heyecan

Uzun vadeli dalgaların sayısı belirsizliğini koruyor olsa da, 4 Eylül-4 Aralık düşüşü düzeltici bir model olabilir. Bu, yukarı yönlü bir hareketin beklendiği anlamına geliyor.

Düşüş, kısa vadeli bir düzeltmenin parçası olarak çizilirse, BAL’ın en az 34 dolara yükselmesi ve 1: 1 oranında A: C dalgaları üretmesi bekleniyor.

Ancak düşüş, tweet’te detaylandırıldığı gibi uzun vadeli bir düzeltmeyi tamamlarsa, BAL tüm zamanların en yüksek seviyelerine yükselecek.

1641265158 178 Balancer BAL, güçlü rallinin ardından kilit bölgeyi yeniden ele geçirdi

BAL / USDT günlük grafik | Kaynak: TradingView

BAL fiyatlarını buradan görebilirsiniz.

Haberleri takip etmek ve bu makale hakkında yorum yapmak için Bitcoin Magazine Telegram’a katılın: https://t.me/coincunews

Sorumluluk Reddi: Bu yazı sadece bilgilendirme amaçlıdır, yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar bir karar vermeden önce dikkatlice araştırmalıdır. Yatırım kararlarınızdan biz sorumlu değiliz.

SN_Nur

Beincrypto’ya göre

Youtube Kanalını Takip Edin | Telegram kanalına abone olun | Facebook sayfasını takip edin