Skip to main content
Kripto Haberleri

DigitalTicks Exchange – Gelişmiş Bir Kripto Para Borsası

Yazan Aralık 29th, 2021Yorum Yazılmamış

DigitalTicksExchange: Gelişmiş bir kripto para borsası!!!

DigitalTicksExchange başka bir kripto kripto ticaret platformu değildir. Tüccarlar tüccarlar için tasarlanmıştır. Fikrin başlangıcı Aralık 2017’de başladı. DigitalTicksExchangeteam İlk EMTİA CRYPTO EXCHANGE ile karşısına çıkıyor. Ekip, kripto para piyasası için en iyi işlem platformunu sağlamayı hedefliyor.

DigitalTicksExchange Misyonu ve Vizyonu

Piyasa değeri açısından en büyük 3 kripto para borsasında yer almayı hedefleyen ekip, kripto para birimi için en iyi çevrimiçi ticaret platformu olmak amacıyla gelişmiş bir kripto para alım satım borsası 2018’in gerektirdiği sağlam, daha güçlü ve sınıfının en iyisi bir teknoloji dağıttı. Ekibimiz tüccarlar ve brokerler için en özelleştirilebilir değişim platformu sunmak ve böylece kripto para ve kripto emtia ticaret kolaylığı ile tek kullanıcı dostu borsa olma hedefine bir adım daha yaklaşmak için adamıştır.

Dünya genelinde kripto para borsalarının sayısının artmasıyla, kripto para borsası piyasası bu döviz takaslarını ticarete çeken birçok yeni kullanıcı gördü, ancak herhangi bir kripto para borsası için en büyük zorluk, borsanın güvenliği ile başa çıkmak ve böylece son kullanıcıların zihninde Güven ve güven oluşturmaktır. DigitalTicksExchange, çoklu kripto para cüzdan borsası ve gelişmiş Güvenlik Denetim sistemleri ve düzenli güvenlik açığı testleriyle dünyanın en güvenilir dijital para borsalarından biri olmayı planlıyor.

DigitalTicksExchange ekibi tüccarlardan, sanayicilerden oluşur. Girişimciler, Blockchain meraklıları. Borsayı başarılı kılmak için DigitalTicksExchange yenilikçi geliştiriciler, acemiden profesyonele başlayarak tüccarların ihtiyaçlarını ve gereksinimlerini anlamak için tüm ekstra çabaları verdi. Platform, bir Hedger, Scalper, Arbitrager veya Spekülatör olsun, tüm piyasa katılımcıları tarafından kullanımı kolay olacak şekilde özelleştirilmiştir.

DigitalTicksExchange’de sunulacak birkaç benzersiz özelliğin listesi

Yarı Algoritma İşlevselliği

Tek sipariş portföy görünümü

Kısayol Tuşları İşlevi

Birden Fazla Ticaret Aracı

Birden Çok Aygıt Uyumluluğu

DigitalTicksExchange Belirteci (DTx)

DTx DigitalTicksExchange UTILITY Belirtecidir. DTx Utility jetonu Bitcoin, Ethereum ve banka havaleleri kullanılarak satın alınabilir. Bu tokenın ön satışı 25 Mart 2018’de, Halka satışı ise 15 Nisan 2018’de başlamıştı. Jeton satışı 15 Haziran 2018’de sona erdi.

Ekip, başarılı Token Satışı hakkında açıklama yapmaktan mutluluk duymadan mutluluk duymaz. Jeton satışı sırasında ekip toplam 64 milyon jeton sattı ve böylece 30 milyon ABD Doları topladı. Şu anda DigitalTicks’in 30.000 artı topluluk üyesi var ve sayı çok daha hızlı artıyor.

DigitalTicksExchange’de işlem unun faydaları

DigitalTicksExchange’in ticaret platformu çok daha pürüzsüzdür ve tüccarlar tarafından gerekli olan birden fazla işleve sahip harika bir Kullanıcı Arayüzü sunar. Platformumuzu kullanmanın en büyük avantajlarından biri, borsanın ilk birkaç ay boyunca herhangi bir işlem ücreti talep etmeyecek olmasıdır. Bu, yüksek frekanslı tüccarlar için harika bir kar oppurtunity olabilir. Ayrıca devam eden yüksek frekanslı tüccarlara hacim bazlı teşvikler sunacağız. Kullanıcılarımızı seviyoruz ve tüm kayıtlı kullanıcılarımız için adil bir pazar oluşturmak istiyoruz, böylece uzman araştırmacılar ekibimiz tarafından hazırlanan düzenli araştırma raporları sunarak kar için kripto para ticareti yapmalarına yardımcı olmak istiyoruz.

Son

Hacim Tabanlı model gibi teşviklerle Maker-Taker Concept DigitalTicksExchangeis, ticaret yapma kolaylığı sağlayarak ve bir işlem için uygun bir fiyat talep ederek odaklandı. Zirvede olmak amacıyla DigitalTicksExchangeteam, yatırımcılarından herhangi birinin kripto para piyasası ticareti için ihtiyaç duyduğu tüm araçları ve desteği sağlamaya kendini adamıştır. Borsa, Ağustos 2018’in sonunda veya öncesinde tamamen geliştirilecek ve başlatılacaktır. Ekip, DigitalTicksExchangewould’un farklı kripto para ticareti yapan en gelişmiş kripto para borsası platformu olacağına inanıyor – kriptonun yanı sıra kriptoya emtia ticareti yapmak.!!!!