Skip to main content
Kripto Haberleri

DMCC, Altın Ticaretini Dijitalleştirmek İçin Comtech Gold ile Ortak Oldu

Yazan Kasım 22nd, 2022Yorum Yazılmamış

ComTech Gold ve Dubai Multi Commodities Center (DMCC), blok zincirinde gerçek altın külçelerinin ticaretini mümkün kılmak için bir araya geldi.
DMCC, Altın Ticaretini Dijitalleştirmek İçin Comtech Gold ile Ortak Oldu

DMCC Birleşik Arap Emirlikleri’ndeki en büyük serbest ticaret bölgesinin adıdır. bu DMCC yaratıldı ticaret akışı BAE kasalarında tutulan somut ürünlerin menşeini takip etmek için çevrimiçi bir araç olarak. Bunlara ek olarak, ticaret akışı bu altın külçe yatakları hakkında ayrıntılar sağlayacaktır.

Bir duyuruya göre, ComTech alınan kasalara gerçek altın külçeleri teslim edecek DMCC onay.

ComTech Altın Jetonlarıveya CGOüzerinde oluşturulacak XDC blok zinciri gerçek belirteçleştirmenin gerçekleşeceği yer. Bir gram altın her CGO tarafından temsil edilecektir. bir DMCC kasasında tutulur. Daha fazla güvenlik ve şeffaflık için, her bir külçe altın yatırma işlemine bir Tradeflow emri dahil edilecektir.

DMCC, Altın Ticaretini Dijitalleştirmek İçin Comtech Gold ile Ortak Oldu

Yatırımcılar ve tüccarlar, varlık sınıfını erişilebilirliğini artırarak demokratikleştirerek token başına bir gram kadar az altın satın alabilecekler.

Ahmed Bin SüleymDMCC İcra Kurulu Başkanı ve İcra Kurulu Başkanı şunları söyledi:

“Son piyasa olayları, daha fazla şeffaflığa ve gerçek dünya varlıkları tarafından desteklenen kripto paralara olan ihtiyacı vurguladı. DMCC Tradeflow garantileri tarafından desteklenen tokenize külçe altının ticaretini sağlamak için Comtech Gold ile ortaklığımız bu ihtiyaca doğrudan cevap veriyor.”

2012 lansmanından bu yana, ticaret akışı İslami finans için çözümlerin yanı sıra mücevherat ve teminat için finansman sağlamaya odaklanarak çeşitli çevrimiçi hizmetler sunmak üzere genişledi.

SORUMLULUK REDDİ: Bu web sitesindeki bilgiler genel piyasa yorumu olarak sağlanmıştır ve yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Haberleri takip etmek için bize katılın: https://linktr.ee/coincu

Web sitesi: coincu.com

Harold

Coincu Haberleri