Skip to main content
Kripto Haberleri

DOGAMÍ 6 Milyon Dolarlık Finansman Turu Getirdi

Yazan Aralık 29th, 2021Yorum Yazılmamış

Tezos destekli NFT oyunu DOGAMÍ, 6 milyon dolarlık fon turu sağladı. Tur Animoca Brands, Ubisoft ve The Sandbox kurucu ortakları tarafından yönetilirken, XAnge, Ghaf Capital, Blockchain Founder Fund ve Draper Goren Holm gibilerden de destek aldı.

Başarılı finansman turu, DOGAMÍ, Evcil Hayvan Sahipliği 3.0 deneyimini geliştirecek, AAA NFT oyun ve blockchain teknolojisi etrafında ortalanmıştır. Bunu yaparken, fonlar blockchain teknolojisinin oyun içinde kullanılma şeklini temelden geliştirmek için de kullanılacaktır.

Birden fazla risk sermayesi (VC) firmasının yanı sıra ana akım ve blockchain-oyun güç merkezleri tarafından desteklenen Paris merkezli şirket için heyecan verici bir zaman. Ubisoft’un Stratejik İnovasyon başkanı Nicolas Pouard, iki şirketin blockchain oyunlarına yönelik ortak vizyonu sayesinde, Ubisoft’un DOGAMÍ’yi ana akım kitlelere açmaya yardımcı olabileceklerine inandığını belirtti:

Ubisoft olarak, blockchain’in video oyunu endüstrisinin geleceği için bir anahtara sahip olduğuna ve hem oyuncular hem de geliştiriciler için yeni olanaklar getirdiğine inanıyoruz. DOGAMÍ’nin bu vizyonu paylaştığını ve blockchain oyunlarının ana akım oyunculara açılmasına katkıda bulunduğunu düşünüyoruz..”

DOGAMÍ şu anda en popüler oyun-to-earn oyun projesi son derece verimli Tezos blockchain ekosisteminde. Son finansman turu sona ererken, oyun sürekli olarak kullanıcıların 300’den fazla farklı sevimli 3D köpek ırkını benimseyebileceği, yükseltebileceği, oynayabileceği ve sosyalleşebileceği ‘petaverse’sini geliştirmek istiyor, hepsi de bu süreçte $DOGA jeton kazanıyor.

Dogami >> Takip Et Heyecan

Daha fazlasını ister misin? NFT Plazas ile bağlantı kurun

Haftalık Bültene Katılın
Discord’umuza katılın
Bizi Twitter’da takip edin
Facebook’ta bizi beğen
Bizi Instagram’da takip edin

*NFT Plazalar tarafından ifade edilen tüm yatırım/finansal görüşler site moderatörlerimizin kişisel araştırma ve deneyimlerindendir ve sadece eğitim materyali olarak tasarlanmıştır. Bireylerin herhangi bir yatırım yapmadan önce herhangi bir ürünü tam olarak araştırmaları gerekmektedir.