Skip to main content
Kripto Haberleri

Dogecoin: Kurucusu Kripto Para Birimine Ne Kadar Sahip Olduğunu Açıkladı

Yazan Aralık 29th, 2021Yorum Yazılmamış

Dogecoin: Billy Markus, kurucu ortak Dogecoin kripto para birimi, geçen Pazar (26) cüzdanında ne kadar para olduğunu açıkladı. Değeri ortaya çıkarma girişimi, para biriminin gelişimini manipüle edeceği yönündeki spekülasyonları savunu savunuyor.

Markus bir Twitter paylaşımında şunları söyledi: “Bir hatırlatma daha: Ben şey için konuşmuyorum Dogecoin. Projede yokum. Ben topluluğun bir üyesiyim. Yaklaşık 220.000 DOGE’im var. [equivalent to R$ 239,000 at the current price]”, o açıkladı.

Kripto piyasasına geri dönmek istememesine rağmen para biriminin gelişiminden hala endişe duyduğunu pekiştiriyor. Markus, “Bir şifreleme projesi üzerinde çalışmak korkunç, çünkü insanlar için ne kadar çok şey yaparsanız, o kadar çok haklara sahip olduklarını ve size o kadar kötü davrandıklarını gerçekten buldum.” dedi. “Geliştiricilere bunca yıldır bunu yapmaya gönüllü olarak yaptıkları için gerçekten saygı duyuyorum.” dedi.

“Alanı daha iyi hale getirdiğine inandığım kişileri savunacağım ve olmadığını düşündüğüm kişileri caydıracağım. Ve ne istediğim hakkında konuşacağım.” dedi.