Skip to main content
Kripto Haberleri

Doğum günün kutlu olsun, Bitcoin! Endüstri oyuncuları birkaç kelime paylaşıyor

Yazan Ocak 4th, 2022Yorum Yazılmamış


Bitcoin ağının 13. yıldönümünü kutlamak için Cointelegraph, olayı kutlamak için sektör oyuncularından doğum günü mesajları topladı. bir hash oranı tüm zamanların en yüksek seviyesi, Bitcoin (BTC) resmi olarak ergenlik yıllarına ulaştı ve endüstri uzmanları geleceği üzerinde ağırlık veriyor.

Galaxy Digital Baş Ticaret Başkan Yardımcısı Beimnet Abebe:

“13 yıl önce Bitcoin piyasaya sürüldü. Yaratılışı çok az tantana toplamış, yalnızca birkaç ezoterik kodlayıcının dikkatini ve dikkatini çekse de, piyasaya sürülmesi anıtsal olacak ve dünyanın herhangi bir yerindeki herkesin ilk kez dijital olarak kıt paraya erişmesini ve dijital olarak kıt paraya erişmesini sağlayacaktı. Web’in bir sonraki yinelemesine güç verecek protokollere kapı açıyor.”

ARCA Funds Portföy Yönetimi Başkan Yardımcısı Hassan Bassiri:

“BTC, herkesin dijital setlerin gerçekte nasıl olabileceğine dair gözlerini açan bir geçit ilacıdır. BTC ekosistemi büyüdükçe ve borç verme/ödünç alma ve getiri açısından daha üretken bir varlık haline geldikçe, daha fazla katılımcı, araştırma ve fırsat bekleyebiliriz.” diğer para birimleri ve blok zincirler.”

FTX US Türevleri Operasyonlarından ve Paradigm Kurumsal Satışlardan Sorumlu Eski Başkan Yardımcısı Laura Vidiella:

“BTC ekosistemi, 2022’de ürünlerde ve sermayede artan büyüme görmeye devam edecek. Türev ürünler ve yapılandırılmış ürünlerdeki artan teklifle birlikte, geleneksel kuruluşlar, aşina oldukları getiri yaratan stratejilere yatırım yaparak daha fazla sermaye kullanıyorlar.”

Unbanked.com’un CEO’su ve Kurucu Ortağı Ian Kane:

“Yaratılışı zaman dilimlerini, sınırları ve hükümetleri aştı – ve dünya çapında milyonlarca insanı finansal olarak güçlendirdi. Bu, insan zekasının ve dünyanın herhangi bir yerindeki bir kişinin (veya bir grup insanın) kendilerinden daha büyük bir etkiye sahip bir şey yaratabileceğinin bir kanıtıdır. Herkes bir Bitcoin standardına doğru ilerlerken, önümüzdeki 13 yıl bir öncekinden daha da etkili olacak.”

İlişkili: Bitcoin yılı: Amiral gemisi kriptonun 2021 özeti

Genesis Capital İletişim ve Halkla İlişkiler Başkanı Marc Yaklofsky:

“Eski bir Japon atasözü vardır, ‘Başlamak kolaydır, devam etmek zordur.’ Dünyayı değiştirme yolculuğu daha yeni başladı. Devam et, Bitcoin!”

GSR Markets’ın Kurucusu Rich Rosenblum:

“Bitcoin’in bugün bar mitzva’sını kutlaması uygun. 2022, ETF, geniş kapsamlı katılım ve benimseme ile ilk tam yılı olacak. Mazel Tov!”

İlişkili: Yeni yıl, aynı ‘aşırı korku’ – bu hafta Bitcoin’de izlenecek 5 şey

Bu arada, El Salvador Başkanı Nayib Bukele ve Bitcoin savunucusu, BTC’nin bu yıl 100.000 dolara ulaşacağını tahmin etti.

BTC yeni yılda çaldı 47.000 doların altında ve yayınlandığı tarihte 46.100 dolardı. İster yükseliş ister düşüş eğiliminde olun, varlık benimseme ve güvenlik açısından uzun bir yol kat etti.