Skip to main content
Kripto Haberleri

DYP Kurucusu, BAYC NFT Satın Alımı İle DYP PAW NFT Koleksiyonuna İnandığını Gösterdi

Yazan Ocak 3rd, 2022Yorum Yazılmamış

DeFi Verim Protokolü CEO’su ve kurucusu Mihai Nicusor Busica, 3 Ocak’ta Bored Ape Yacht Club koleksiyonundan bir NFT satın aldığını açıkladı. twitter gönderisi. Mihai, 304.000 dolara eşdeğer olan 80 ETH karşılığında #1112 Bored Ape’i satın aldı.

Duyurusu, protokolün NFT koleksiyonu olan Cats and Watches Society’nin piyasaya sürülmesinden iki hafta önce geldi. Etkinlik ayarlandı 17 Ocak’ta yayında ayrıca V2 pazarının lansmanını da gerektirecek.

Mihai’ye göre, BAYC koleksiyonundan yaptığı ilk satın alma, NFT’lere desteğini gösterme ve DYP’nin NFT koleksiyonunun yaklaşan lansmanını kutlama şekliydi. Ayrıca, BAYC hareketine katılmak için en iyi zaman olduğunu düşünüyor.

Şimdiye kadar, BAYC koleksiyonu, uzayda en çok rağbet gören parçalardan bazılarını elinde bulundurarak pazarda kendisine bir isim yapıyor. göre Kumul Analizi Rapora göre, koleksiyon satışının başlangıcından bu yana 500 milyon doların üzerinde bir gelir elde etti.

Koleksiyon 10.000 içerir Sıkılmış Maymun NFT’leri, bazıları 700 ETH’nin üzerinde satış yapıyor. Mihai şimdi BAYC’ye yatırım yapan birçok kişi arasında. Bu özel grup, Snoop Dogg, Eminem, Jimmy Fallon, Post Malone, Steve Aoki ve daha fazlası gibi önemli şahsiyetleri içerir.

DYP NFT Koleksiyonu – Kediler ve Saatler Derneği

bu Kedi ve Saat Topluluğu koleksiyonu Binance Smart Chain, Avalanche ağı ve Ethereum blok zincirinin desteğinden yararlanan DYP protokolünün bir buluşudur. PAW olarak adlandırılan koleksiyon, 182 özelliğe sahip 10.000 kediyi içerecek. İlgilenen herhangi bir taraf, diğerlerinin yanı sıra farklı kıyafetler, renkler ve saatler arasından seçim yapabilir.

Satış sırasında önyargıdan kaçınmak için protokol, her PAW NFT’nin aynı fiyattan satmasını sağlayacaktır. Bu maliyet, fiyat farklılıklarını önlemek için fiyat katmanlarını ortadan kaldırırken, her Cat için 250 $ olacaktır.

Bir Kediye sahip olmak, pazaryerine erişim ve bir Toplum Hesabı da dahil olmak üzere yalnızca üyelere özel avantajlara özel erişim sağlar. Ancak, işlemi tamamlamak için bir Metamask cüzdan hesabınızın olması gerekir. Son olarak, Cat sahipleri her hafta yapılan tüm satışların %20’sinden (darphane ücretlerinden %10 ve satış ücretlerinden %10) ödül alacaklar.

DYP ve ekibi, NFT pazarının kripto meraklıları için sunduğu yeşil çayırlardan yararlanıyor. Mihai’nin satın alması bazıları için aceleci bir karar gibi görünebilir. Ancak sektöre olan inancının bir göstergesi olarak duruyor.

Ayrıca, Cats and Watches Society koleksiyonunu oluşturmak, uygulanabilir bir yatırım fırsatı olarak protokol için daha fazla kapı açabilir. Halihazırda, yatırımcılarını piyasa manipülasyonundan korurken, kazançlı verim çiftçiliği fırsatları sunarak köklerini DeFi endüstrisine gömmeyi başardı.

Koleksiyon, saat tutkunlarına mevcut moda öğelerinden en iyi şekilde yararlanma şansı sunarken, NFT’leri aracılığıyla yenilik getirmeyi hedefliyor. Bununla birlikte, daha fazlası gelecek, bu da PAW koleksiyonu için daha fazla potansiyel anlamına geliyor.

Yakında, kripto evren, bir PAW metaverse, sahipleri için bir Play-to-Earn fırsatı, PAW stake etme seçenekleri, ücretsiz saat basımı ve daha fazlasını içeren daha fazlasını bekleyecektir. Bu adımlar, pazarıyla birleştiğinde, DYP’yi mevcut ve gelecekteki NFT pazarının önemli bir parçası yapacak.

En son makalelerimizle güncel kalın