Skip to main content
Kripto Haberleri

Edgar, Lil’ Heroes NFT’lerini Başlatmak için Sürgün ile Ortaklar Planlıyor

Yazan Ocak 5th, 2022Yorum Yazılmamış

Çağdaş görsel sanatçı Edgar Plans, Lil’ Heroes adlı çalışmasına dayanan bir NFT koleksiyonu başlatmak için içerik sağlayıcı Exile ile birlikte çalışıyor. Geleneksel sanat ile dijital dünya arasındaki boşluğu dolduran sanat koleksiyoncularından oluşan bir ekip olan Curatible, işbirliğini kolaylaştırmaya da yardımcı oluyor.

Koleksiyon Ocak 2022’de piyasaya sürülecek ve her biri 200’den fazla farklı özelliğe sahip benzersiz elle çizilmiş NFT’ler içerecek. Lansmanın aynı zamanda bir bir çocuk eğlence serisinin çok aşamalı sunumu, canlı ve canlı iri gözlü Lil’ Heroes karakterlerinin hayranlarına, animasyonlu bir çocuk dizisi, sanal bir metaverse deneyimi ve diğer tüketici ürünleri ve yayınları sunacak.

Madrid doğumlu Plans, en çok The Animal Heroes olarak bilinen renkli çizgi film karakterleriyle tanınır ve aynı zamanda Paris, Brüksel, Şanghay, Moskova ve Barselona’daki birçok önemli galeri ve müzede eserlerine yer vermiştir. Sanatçı heyecanını dile getirdi. benzersiz NFT koleksiyonunu hayata geçirin: “Lil’ Heroes, bir sanatçı olarak geçirdiğim süre boyunca yarattığım çalışmalardan ilham alan bir koleksiyon ve bu sanatı yeni bir izleyici kitlesiyle paylaşmak ve eğlence alanında bu seriyi nasıl geliştirebileceğimizi keşfetmek için sabırsızlanıyorum.

Exile, İngilizce ve İspanyolca konuşan izleyiciler için lider bir içerik sağlayıcıdır. Plans ile olan işbirliklerinin uzun vadeli stratejilerinin bir parçası olduğu söyleniyor. Şirketin İçerik Başkanı Daniel Eilemberg şunları söyledi:

Bu, NFT’lere ilk girişimiz ve Edgar ve Curatible ile ortak olmaktan daha fazla heyecan duyamazdık. NFT’lerin sanat, moda ve eğlence franchise’ları etrafında bağlı topluluklar oluşturmanın ve aynı zamanda ilk hayranları gerçek değer ve sahiplenme ile ödüllendirmenin güçlü bir yolu olabileceğini düşünüyoruz. Bu franchise’ı yalnızca topluluk için değil, toplulukla birlikte oluşturmak, bir stüdyo ve izleyicileri arasındaki ilişkiyi düşünmenin yeni bir yoludur ve keşfetmekten heyecan duyuyoruz.

Edgar Planlarını Takip Edin >> heyecan

Daha fazla istemek? NFT Plazas ile bağlantı kurun

Haftalık Bültene Katılın
Discordumuza Katılın
Bizi Twitter’da takip edin
Facebook’ta bizi beğenin
Bizi instagramda takip et

*NFT Plazas tarafından ifade edilen tüm yatırım/finansal görüşler, site moderatörlerimizin kişisel araştırma ve deneyimlerinden alınmıştır ve yalnızca eğitim materyali olarak düşünülmüştür. Bireylerin herhangi bir yatırım yapmadan önce herhangi bir ürünü tam olarak araştırmaları gerekmektedir.