Skip to main content
Kripto Haberleri

Efinity’nin Parachain Zaferine Giden Yolu İyi Teşviklerle Döşendi

Yazan Aralık 29th, 2021Yorum Yazılmamış

Merhaba sevgili okurlarım, yeni yıl yaklaşıyor ve Polkadot’un parachain müzayedeleri tüm hızıyla sürüyor. Efinity, 30 Aralık’ta Polkadot’un altıncı parachain slotunu indirme yolunda. Eğer kazanırlarsa, Efinity’nin Polkadot’un ağındaki geleceği yıl sonundan önce sağlamlaşacak.

Polkadot’un Parachain Müzayedeleri

Şu anda Polkadot’un ikinci parachain müzayedelerinin ilkinde, 6.961 katılımcıdan crowdloan’larına 6 milyondan fazla $DOT yatırdılar ve toplamda açık artırmalarına taahhüt edilen 300 milyon dolardan fazla parachain müzayedesinde yüksekte oturuyorlar. İkinci sırada bunların altında yaklaşık 4 milyon $DOT ve 4.666 katılımcı ile Composable Finance yer alıyor.

Efinity, hızlı NFT işlemleri ve düşük ücretler için tasarlanmış zincir özel olmak için çabalıyor ve polkadot’un parachain ağına dahil ediyorlar. Polkadot esasen bir verimlilik etrafında tasarlanmış bağımsız, özel blockchain ağı ve röle zinciri adı verilen ve güvenlik için optimize edilmiş merkezi bir blok zincirine bağlı özel kullanım örnekleri. Doğal olarak, detaylar daha fazla karmaşık.

Efinity’nin müzayedelerdeki liderliği, clover finance ile son açık artırmada 1. Toplu iş 1’den gelen tüm katkılar, önceki toplu işlemin karşı karşıya geldiği maçtan sonra Efinity’yi öne çıkaran toplu iş 2’ye taşındı.

Etkileyici Teşvikler

Ayrıca katkıda bulunanlar için potu tatlandırmak için birçok teşvik eklediler. Dün Enjin, crowdloan’a girenlere 1000 ENJ hediye verdiğini duyurdu. Katkıda bulunanlar bugün rastgele seçilecek ve 12 kişi 50 ENJ, ikisi 100 ve biri büyük 200 ENJ ödülünü kazanacak. Ne yazık ki, ABD de dahil olmak üzere birçok ülke için, bu hediye yasal nedenlerden dolayı imkansızdır. Ancak VPN büyülü bir araçtır. DYOR tabii ki.

Diğer teşvikler, işbirliklerinin mükemmel bir anlam ifade ettiği ortaya çıkana kadar ilk başta biraz sürpriz olan bir parachain yuvası için yarışan rakip projelerle birlikte çalışmaktır.

Diğer İşBirlikleri

Geçen hafta Enjin, kullanıcıların xDOT ve yerel EQ belirteçleri için DOT’a bahis yapmalarına izin sağlayan zincirler arası bir DeFi platformu olan Equilibrium ile ortaklık yaptı. Equilibrium ayrıca Polkadot müzayedesinde bir parachain yuvası için yarışıyor. İşbirliği karşılıklı yarar – her iki taraf da birbirlerinin izleyicilerinden faydalanır, ve Efinity katılımcıları artık cüzdanlarında EQ’ya sahip ve Equilibrium yeni bir kullanıcı alıyor. Bu durumda, özellikle, Efinity fanları Denge’yi ele geçirirse herhangi bir likidite kaybetmek zorunda değildir. xDOT elbette ekstra kullanımlara sahiptir.

Denge ile staking nasıl çalışır (Denge web sitesinden grafik)

Rekabete dönüşen bir diğer işbirliği de, PARA jetonları karşılığında PLATFORMLARINI DOT’a yatıracak bir yol sunan Parallel Finance’ten geldi. Promosyon 23 Aralık’ta sona erdi, ancak kullanıcılar DOT’larını kazıklamak için platformu kullanmaya devam edebilir. Parallel Finance birkaç hafta önce ilk partinin üçüncü müzayedesini kazandı.

Açlık Oyunları benzeri ittifakların tinge’si teknoik olarak süpürülür WAGMI ruhu Açık artırma kültürünü somutlaştırmak, Polkadot projeleri arasında işbirlikçi bir gelecek için iyi bir alamet.

Müzayede sadece bir gün içinde bitiyor, boru hattından gelebilecek son dakika teşviklerine dikkat edin.

Daha fazlasını ister misin? NFT Plazas ile bağlantı kurun

Haftalık Bültene Katılın
Discord’umuza katılın
Bizi Twitter’da takip edin
Facebook’ta bizi beğen
Bizi Instagram’da takip edin

*NFT Plazalar tarafından ifade edilen tüm yatırım/finansal görüşler site moderatörlerimizin kişisel araştırma ve deneyimlerindendir ve sadece eğitim materyali olarak tasarlanmıştır. Bireylerin herhangi bir yatırım yapmadan önce herhangi bir ürünü tam olarak araştırmaları gerekmektedir.