Skip to main content
Kripto Haberleri

ELONgevity yaşlanma karşıtı proje, ilk ELON kullanım durumunda 300 bin dolar topladı

Yazan Eylül 20th, 2022Yorum Yazılmamış

Coin Journal’ın bir basın açıklamasından öğrendiğine göre, Methuselah Vakfı CEO’su David Gobel, yaşlanma karşıtı girişimleri desteklemek ve ölümcül hastalıklardan muzdarip üyelere umut verici deneysel tedavilere erişim sağlamak için ELONgevity adlı bir proje başlattı.

Proje, terminal hastaları ilgili klinik araştırmalara kaydettirmek için aktif olarak çalışarak yaşamları uzatmaya çalışır.

300 testçi ELON’da 1 bin dolar ödüyor

Şu anda proje, ELONgevity Protection Clearing House’da yer almak için her biri Dogelon Mars (ELON) tokenlerinde 1.000 $ ödeyecek 300 Alfa Testçisi işe alıyor.

Bu, ELON için Dogelon Mars topluluğu dışındaki ilk gerçek kullanım durumudur ve değerli zincir dışı fayda sağlayan ilk kripto kullanımlarından biridir.

Proje, ölümcül tanı almış kişilere destek veya deneysel tedaviler üzerinde çalışan tıbbi ekipler sunan programlar bulacaktır.

Tedavi ve ilgili masraflar için 50 bin dolar

Üyelerin her biri tedavi masraflarını ve ilgili konaklama ve seyahat masraflarını karşılamak için 50.000$ alacak. Hasta ölürse, hayatta kalan sözleşme değerini alacaktır.

Maliyetler düşüldükten sonra, tüm üye ödemeleri uzun ömür araştırmalarına gidecek çünkü projeyi yürüten Methuselah Vakfı kar amacı gütmeyen bir kuruluş.

Methuselah Vakfı’nın CEO’su ve kurucu ortağı David Gobel şunları söyledi:

Methuselah Vakfı, uzun ömürlü araştırmaları hem bireysel hem de sosyal düzeyde gerçek dünyayla ilişkilendiriyor. Çalışması, misyonumuzu gerçekleştirmemize yardımcı olmak için araştırmayı motive edecektir. 2030’a kadar, yeni 50’yi 90’a çıkarmak istiyoruz. Proje, hastalara deneysel araştırmalara erişim sağlamayı deneyecek ve onlara ölümcül hastalıklarıyla savaşmaları için son bir şans verecek.

Methuselah Vakfı Hakkında

ELONgevity Protection Project, Vakfın en son girişimidir. Vakıf, 2001 yılında kurulmuş bir biyomedikal yardım kuruluşudur. Sağlıklı insan ömrünü uzatmaya odaklanan önde gelen biyomedikal yardım kuruluşudur.

Adını, Nuh’un İbranice İncil’de 969 yaşına kadar yaşayan büyükbabası Methuselah’tan almıştır.