Skip to main content
Kripto Haberleri

En çok kullanılan ve sürdürülebilir kamu ağının madeni parası Hedera nereden satın alınır?

Yazan Aralık 24th, 2021Yorum Yazılmamış

Yaratıcılarına göre, Hedera, bireylerin ve işletmelerin güçlü merkezi olmayan uygulamalar oluşturmasına olanak tanıyan, merkezi olmayan ekonomi için en çok kullanılan, sürdürülebilir, kurumsal düzeyde kamu ağıdır. Bugün 0,31 dolardan işlem görüyor ve son 24 saatte %4 değer kazandı. Bu kısa kılavuz, Hedera’yı satın alıp almaması gerektiğini ve eğer öyleyse, ne zaman satın alması gerektiğini bilmek isteyen herkesin ilgisini çekebilecek her şeye sahiptir.

Hedera’yı alabileceğiniz yerler.

Binance
Binance, 2017 yılında kurulduğundan bu yana katlanarak büyüdü ve şu anda piyasadaki en büyük kripto para borsalarından biri.

Hedera nedir?

Hedera, daha eski blok zinciri tabanlı platformların karşılaştığı yavaş performans ve kararsızlık gibi bazı sınırlamaları ortadan kaldıran daha adil, daha verimli bir sistem olarak tasarlanmıştır. Ağustos 2018’de bir ilk madeni para teklifi (ICO) ile finanse edildi ve ilk olarak bir yıldan biraz daha uzun bir süre sonra Eylül 2019’da ana ağına açık erişim başlattı. ICO’nun bir parçası olarak, yatırımcılar platformun yerel hizmet jetonunu (HBAR) satın alabildiler. mümkün olan en düşük fiyatla. HBAR belirtecinin Hedera genel ağı içinde ikili bir rolü vardır. HBAR, akıllı sözleşmeler, dosya depolama ve düzenli işlemler gibi Hedera hizmetlerine güç veren yakıttır. İkincisi, HBAR kullanıcıları platformun bütünlüğünü korumaya yardımcı olmak için jetonlarını stake edebildiğinden, ağın güvenliğini sağlamaya yardımcı olmak için kullanılır.